Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ADWOKAT GŁOGÓW

#1

Czy jest tu ktoś doświadczony w bojach sądowych w Głogowie i czy może polecić dobrą kancelarię adwokacką?
Odpowiedz
#2

Przecież w Głogowie masz raptem kilku adwokatów nawet nie ma w czym wybierać Wink
Odpowiedz
#3

To chyba dawno w Głogowie nie byłeś. Narobiło się tu adwokatów i radców prawnych na każdym rogu. Więcej niż stacji benzynowych
Odpowiedz
#4

A miałem na myśli takie lepsze sprawdzone kancelarie. Samych prawników to fakt jest bardzo dużo
Odpowiedz
#5

Wpisz sobie adwokat Głogów opinie i poczytaj takie wątki już są nawet z 2014 r. polecana jest adw. Dagmara Biedroń chyba najbardziej ze wszystkich adwokatów w tej mieścinie
Odpowiedz
#6

Fajnie dzięki za późne ale info. Już do niej właśnie zleciłem sprawę. Zobaczymy czy jest taka dobra jak wszyscy piszą
Odpowiedz
#7

Szukasz dobrego adwokata nie ważne czy w Głogowie czy gdziekolwiek indziej idź do dobrej starej ekipy co jest na rynku wiele lat. Adwokaci to stare wygi. Starszy adwokat ma dużo większe doświadczenie niż młodzik z ładnymi zdjęciami w internecie. On wie jak się poruszać po sądowych korytarzach, w jakie drzwi zapukać aby sprawa szła szybciej. Wiem to z doświadczenia - adwokat musi być na rynku wiele lat wtedy każdą sprawę poprowadzi dobrze i skutecznie. To nie tylko moja opinia ale ogólnie tak jest przyjęte w tym środkowisku
Odpowiedz
#8

Ja mam złe doświadczenia ze starymi adwokatami. Jedem mi wziął pieniądze i od tamtej pory go nie widziałem a na rozprawę przysyłał zastępce co nawet jeszcze adwokatem nie był. Dlatego teraz muszę szukać prawnika od nowa...
Odpowiedz
#9

Czy w sprawie o podział majatku mogę się starać o przydzielenie pelnomocnika z urzędu?
Odpowiedz
#10

Tak i zwolnienie od kosztów sądowych jeżeli dochód jest niski.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości