Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ADWOKAT ROZWÓD WARSZAWA KOGO POLECACIE?

#31

Jak dostaniesz orzeczenie o winie, Ale n będzie musiał ci płacić alimenty. Wiadomo, że jego adwokat będzie cię namawiał żebyś odpuściła. Nie daj się, to się opłaci.
Odpowiedz
#32

Wg mnie to sprawa indywidualna,każdy ma swoje priorytety życiowe i swoje argumenty.Nie widzę powodu dla którego, ktoś kto uważa ,że nie jest winny rozpadu małżeństwa miałby godzić się na współwinę lub bez jej orzekania tylko dlatego,że inni akurat podjęli taką decyzję.Ale to moja opinia.To decyzja na całe życie,wg mnie nie powinno się sugerować opiniami innych ludzi,którzy radzą innym opierając się na swoich doświadczeniach.Moja rada,przemyśl to na spokojnie i podejmij decyzję odpowiednią dla siebie a nie dal innych?.To twoje życie,twój rozwód i twoja decyzja.Ty będziesz żyła z konsekwencjami swojego wyboru a nie inni.Nie daj się też nastraszyć tekstami typu : walka,stracisz czas i zdrowie ,nie chce się szarpać,nic ci to nie da itd..?Każda sprawa jest inna,to co nie jest ważne dla innych może być ważne dla ciebie.Powodzenia.
Odpowiedz
#33

Nieważne czy pchnęło czy nie pchnęło. Zdradził i to on ponosi najwiekszą winę. Dla zdrady nie ma wytłumaczenia... Nikt do tego nie zmusza, nikt nie nakazuje a dotyczy przecież dorosłych świadomych ludzi... A jak Ty zrobisz, co wybierzesz to musisz zapytać sama siebie czy to dla Ciebie ważne
Odpowiedz
#34

Jasne że orzekanie o winie nie ma sensu. Chcesz kopać się z trupem i wywlekać od nowa wszystkie brudy przy obcych osobach? Przy świadkach i rodzinie. Skoro się rozwodzicie to wiadomo że jest źle. Ale najważniejsze czy chcesz dokopać partnerowi żeby „żeby poczuł ten ocean cierpienia i morze nienawiści” czy chcesz zamknąć ten roździał i pójść w swoją stronę? Jeżeli nie chcesz jego kasy na siebie bo jesteś silną i zaradną kobietą to rozpocznij nowe życie, zakochaj się i bądź szczęśliwa. Niemniej jak chcesz czy potrzebujesz jego pieniędzy, chcesz mu dokopać a później latać ze sobą i dziećmi po psychologach i psychiatrach lub zapijać nocą smutki to możesz rozwodzić się latami. Moja była na sprawie powiedziała, że nie jest z nikim w związku gdy tymczasem mieszkali od jakiegoś czasu razem ze sobą. I co? I nic. Wziąłem to na klatę i odpuścułem bo mam tylko jedno zycie i jest ono bardzo krótkie żebym zajmował się kobietą która nie zasługuje na moj czas, energię i szacunek.
Odpowiedz
#35

Kochani żeby orzekać o winie trzeba do każdego oskarżenia pisać uzasadnienie mieć dowody i świadków a już z całą pewnością zdrowie.To wojna i nie domowa niszczysz człowieka ale i samą siebie.Ja wybrałam szybko sprawnie i po sprawie dodam że mamy dwoje dzieci grunt to być pewnym że jak zacznę wystarczy mi siły aby wytrwać.
Odpowiedz
#36

A zapoznaj się może z ofertą www.piotrbanczyk.pl. U mnie w rodzinie dwie osoby korzystały z jego usług, raz w kwestii rozwodowej, raz związanej z prawem rodzinnym. Współpraca szła dobrze, więc polecają.
Odpowiedz
#37

Do jakiej sprawy jest Ci potrzebny adwokat? Masz problem ze spadkiem? Przed spotkaniem z adwokatem, warto by było zaznajomić się z tematem dziedziczenia. Poczytaj sobie trochę tutaj: http://dziedziczenieustawowe.info/ i wtedy umów się na spotkaniem z adwokatem od spraw spadkowych.
Odpowiedz
#38

Jeśli szukasz kogoś do sprawy rozwodowej czy majątkowej to uważam, że bardzo dobrymi namiarami w Warszawie jest ten mecenas Budrewicz- http://www.rozwod-warszawa.pl/majatek.html

Cieszy się bardzo dużym autorytetem, doświadczonym i skutecznym postępowaniem. Być może to będzie odpowiedni wybór dla Ciebie
Odpowiedz
#39

Najważniejsze to iść do adwokata który mądrze podejdzie do sprawy i powie gdzie warto się dogadać a gdzie to się nie opłaca. Po tym poznać zasadniczo dobrego prawnika - nie chcą walczyć na całej lini tylko doradzają dla dobra klienta. To musi być dobry specjalista specjalizuący się tylko w sprawach rodzinnych
Odpowiedz
#40

Taki fajny artykuł znalazłem

http://www.rozwod24.info/adwokat-rozwod/...-o-rozwod/ - jak wybrać dobrego prawnika do sprawy o rozwód

i też na tej stronie są darmowe wzory pism!!!

http://www.rozwod24.info/wzory-dokumentow/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości