Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Adwokaci Gliwice Ceny

#1

Pytanie może nie typowe ale interesuje mnie jakie są obecnie uczciwe ceny u adwokata lub radcy prawnego za prowadzenie rozwodu, sprawy o podział majątku oraz alimenty. To ważna informacja bo jak się idzie do adwokata i on rzuca jakąś cenę to w sumie nie wiadomo czy tanio czy drogo. Osobiście nie szukam taniego adwokata ale adwokata dobrego i w normalnej cenie. Chcę dobrą jakość usług ale nie chcę przepłacać i płacić " za nazwisko" Proszę was o rady i opinie na ten temat
Odpowiedz
#2

W Gliwicach pierwsza porada prawna od 100-300zł, są też tacy pranwicy co dają pierwszą poradę za darmo ale tutaj bym się trzymał od nich z daleka jeśli ktoś chce później zlecić sprawę bo dobry prawnik takich akcji nie robi jedynie taki co nie ma klientów. Póżniej koszty to już do ustalenia w zależności od trudności sprawy nie da się oszczacować
Odpowiedz
#3

Dokładnie. Ja dam tylko takiego tipa, że jak chce się później zlecić sprawę to aby zaznaczyć, że koszt pierwszej porady prawnej będzie potem zaliczony na poczet sprawy
Odpowiedz
#4

Nie ma czegoś takiego jak cennik adwokatów. Ceny są bardzo różne. Dla przykładu ceny za rozwód w Gliwicach obecnie kształtują się od 3000-7000zł plus stawka za rozprawę.
Odpowiedz
#5

A jakie stawki za rozprawe mówią?
Odpowiedz
#6

Zwykle pierwsza lub pierwsze 2 rozprawy w cenie a później od 200 do 500zł
Odpowiedz
#7

U mnie było z orzeczeniem o winie 7000bez orzeczenia slyszalam 3 tys
Odpowiedz
#8

3500 za rozwód bez orzekania o winie za wszystko tj.konsultacje w kancelarii , napisanie pozwu i prowadzenie w procesie. Na szczęście skończyło sie na jednej rozprawie.
Odpowiedz
#9

Placilam w 2011 5000 zł najważniejsze żeby było skutecznie
Odpowiedz
#10

6 tys. z orzeczeniem i 4 tys. apelacja, 7,7 tys. podział majtku - ale u jednego z najlepszych adwokatów w tych sprawach w Gliwicach. Wszystko wygrane, podział majątku w nierównych udziałach na moją korzyść. Mąż wszystko przegrał było warto
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości