Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Adwokat Paweł Borowski Opinie

#1

witajcie, Poszukuję kancelarii która specjalizuje się w sprawach kredytów pseudo franowych. Z kilku kancelarii które wybrałem dostałem dobrą ofertę od kancelarii adwokata Paweła Borowskiego z Wrocławia. Kancelaria ma dobre opinie, podobno robią dużo spraw frankowiczów, z mecenasem też dobrze się rozmawia jest konkretny i wydaje mi się że mówi otwarcie o zagrożeniach i możliwościach. Przed podjęciem decyzji jednak wolę jeszcze popytać czy kancelaria prowadziła komuś sprawę, jaki to był bank i jak to wszystko wygląda jak już sprawa ruszy? Bardzo prosze o wszelkie informacje i ewentualne sugestie
Odpowiedz
#2

Co do kredytów frankowych to nie wiem ale wiem, że kancelaria jest ma bardzo dobre opinie wśród osób pokrzywadzonych przez Getback. Tak więc w sprawach finansowych i przeciwko bankom działają dobrze. W sprawie Getback to występują przeciwko Idea Bank
Odpowiedz
#3

Adwokat Paweł Borowski "siedzi" w temacie, ma dość ciekawą taktykę, pozwy i analizy przygotowywane indywidualnie dla każdego a nie z szablonów jak to robi teraz wiele kancelarii więc jeśli cena ci odpowiada to jak najbardziej można zlecać
Odpowiedz
#4

Rok temu jak poszukiwałem prawnika to miałem zlecić Borowskiemu bo miał bardzo dobre opinie klientów ale niestety miał tyle spraw, że nie przyjmował chwilowo nowych. Z ciekawości zapytam jakie warunki finansowe proponuje w tym roku?
Odpowiedz
#5

Mnie też interesuje cennik tej kancelarii za sprawy frankowe więc jeśli ktoś mógłby chociaż mniej więcej podać widełkami bo wiem, że niechętnie podaje się dokładne sumy ile kosztuje pozwanie banku w 1 instancji i później ewentualnie ile kosztuje sprawa za odwołanie. Myślę o pozwaniu banku ale boje się kosztów. Druga sprawa bo nie za bardzo rozumiem tą kwestie a może ktoś będzie w stanie odpowiedzieć. Czy zaprzestanie płacenia rat za kredyt jest bezpieczne? Czy to nie pogorszy mojej sytuacji? Jak to w praktyce wygląda czy lepiej zaprzestać płacenia rat i odkładać na adwokata i czekać aż bank pozwie i się bronić? Czy w takiej sytuacji koszty prawnika są wyższe czy niższe czy może bez zmian? Czy lepiej przygotować dokumenty, wysłać umowę do analizy i wystosować pozew. Jeśli ktoś korzysta z usług mec Borowskiego i mógłby napisać jakie mecenas ma opinie na ten temat. Czy może jest ktoś podczas takiej sprawy i ma jeszcze jakieś dodatkowe wnioski. Wiem, że to dużo pytań i trochę bez ładu i składu ale temat jest ten dla mnie trudny z jednej strony chcę pozwać bank bo przecież nagle wszyscy pozwyają i nawet słyszy się o wygranych ale z drugiej strony nie wiem czy mnie to nie przerośnie finansowo. Wiem też że prawnicy od spraw frankowych ci lepsi mają niewiele czasu na rozmowę z klientami więc chce mieć jakiś podkład aby wiedzieć chociaż o czym mówi do mnie prawnik
Odpowiedz
#6

Finansowo u tego adwokata bardzo fajna oferta. Współpraca jak narazie bardzo dobra tyle mogę napisać na dzień dzisiejszy. Inni klienci jego z którymi rozmawiałam też zadowoleni więc jestem dobrej myśli
Odpowiedz
#7

Kancelaria bardzo dobra, ma dobre opinie na rynku nie od dziś. Ceny nikt ci nie poda, nawet u tego samego prawnika cena może mocno się różnić w zależności od banku w jakim masz umowe, jaka to umowa, kredyt, podpisane aneksy ogólnie wiele czynników wpływa na koszt prowadzenia sprawy przeciwko bankowi. Poza tym pamiętaj, że to nie są tylko koszty prawnika co prowadzi sprawę ale też koszt pozwu 1000zł czy koszty biegłego ale to wszystko wyjaśni ci prawnik. Prawie każda kancelaria teraz zgadza się na rozbicie kosztów prowadzenia sprawy na raty więc o to też możesz smiało zapytać.

Co do zaprzestania płacenia rat za kredyt frankowy to na ten temat napisano już nie jeden referat. Żaden prawnik nie poleci czy lepiej pozwać bank czy zostać pozwanym bo to jest indywidualna decyzja każdego. Jeśli przestajesz płacić raty to masz pieniądze na prawnika ale zaczynają się telefony z banku i od windykatorów, straszenie, listy z informacjami o wizycie inspektorów terenowych i inne strachy na lachy, jeśli masz silną psychikę albo nie masz wyjścia to można iść w tym kierunku bo zwykle pozew przychodzi po prawie roku a w tym czasie mamy już gotówkę na prawnika. Trzeba też wtedy pamietać o przerwaniu biegu przedawnienia i jeszcze o kilku innych bardzo istotnych rzeczach więc jeśli jest taki plan aby nie płacić i czekać na pozew banku to i tak warto iść najpierw do adwokata skonsultować sprawę i umówić się na jej prowadzenie bo wcześniej czy później jego pomoc będzie niezbędna.

Jeśli pozywasz no to sprawa jest prosta. Z tego co ja widzę to chyba łatwiej się bronić przed pozewem z banku ale to może być moje subiektywne odczucie. Poradź się adwokata
Odpowiedz
#8

Czy to jest ta kancelaria co ma prawomocne wyroki przeciwko Mbank i Getin Bank?
Odpowiedz
#9

Zobacz sobie na ich stronie

http://www.adwokat-wroclaw.info.pl/umowa...240-000zl/
Odpowiedz
#10

Mam pozytywne wrażenia. Trochę szukałem prawnika i to pierwsza kancelaria która interesuje się klientem od samego początku nawet jeszcze przed zleceniem sprawy. Analiza umowy bardzo dobra szczegółowa widać, że robiona indywidualnie pod klienta danego a nie z szablonu. Dokładne wyliczenia to już mi się spodobało. Później kontakt z adwokatem bez problemu wyjaśnia jak wygląda sprawa, jako chyba jedyny miał świadomość że dla zwykłego człowieka wcale nie jest to takie oczywiste jak sprawa wygląda jak przebiega. Fajne dokładne wyliczenia ile realnie można zyskać ale mówi też otwarcie na co się przygotować w razie przegranej i jak wtedy wyglądają koszty. Inni adwokaci mieli z tym duży problem i uciekali od tematu. Tyle na teraz analiza sprawy super od razu jest jasność co jest nie tak i jak do tego podejść. Bardzo fajne i zrozumiałe dla nie prawnika!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości