Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Adwokat Sprawa Karna Chorzów

#1

Witam mam sprawe karna. Adwokat dzis do mnie dzwonil i powiedzial ze sprawe bede miala odroczona. Poniewaz jest chory. Kazal mi w tej sytuacji powiedziec na pierwszej rozprawie ze bede tylko zeznawala w obecnosci adwokata. Co w takiej sytuacji bedzie? Jestem bardzo zdenerwowana i przejeta. Chciałabym zmienić adwokata pytanie na jakiego i jak to zrobić?
Odpowiedz
#2

Jeśli adwokat ma zwolnienie od lekarza z listy lekarzy sądowych nie widzę przesłanek żeby sąd nie odroczył terminu rozprawy. Jak mniemam dodatkowo adwokat wysłał pismo przewodnie do zwolnienia z wnioskiem o odroczenie. To nic nadzwyczajnego. Adwokat też człowiek - może zachorować.
Odpowiedz
#3

W takiej sytuacji adwokat powinien wysłać zastępstwo lub powiadomić sąd ze jest chory i nie może być na rozprawie a sąd w takiej sytuacji pyta panią czy chce pani aby sprawa odbyła się bez adwokata, a pani może się zgodzić lub nie.
Odpowiedz
#4

Ze zmianą adwokata nie ma problemu. Wypowiadasz pełnomocnictwo i zmieniasz. Kwestia jest rozliczeń czy odda cześć zapłaty bo przecież nowemu adwokatowi też trzeba zapłacić. Zmienić adwokata możesz w każdej chwili po prostu musisz mu powiedzieć, że utraciłaś do niego zaufanie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości