Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Adwokat Zabrze Prawo Karne

#1

Bardzo proszę o rade i pomoc w wybraniu dobrego adwokata od spraw karnych z Zabrza lub okolic. Sprawa ma się tak mój został aresztowany 3 tygodnie temu. Nie mam widzeń bo jak twierdzi pani prokurator z ktorą udało mi sie raz rozmawiać przez 1,5 minuty mogę chociaz nie jestem świadkiem w sprawie. Przez ten czas nigy nie udało mi sie umówic na spotkanie z pania prokurator ciągle jest niedostępna. Wczoraj moj mąż znalazł się w szpitalu, gdyby nie zadzwonił do mnie ktos z osadzonych w areszcie nic o tym bym nie wiedziała. Zrobił to nie leganie i hwała mu za to. Byłam w areszcie wczoraj u wychowawcy dowiedziałam sie tylko ze zyje, bylam po tym w Prokuraturze i znowu nie udało mi sie z nikim rozmawiac a jak wczesniej zadzwoniłąm to odpowiedziano mi ze nic o sprawie nie wiedza. Na koniec byłam w szpitalu, to jeden z funkcjonariuszy SW ktory tam sa w konwoju powiedzial mi tylko ze jest nieprzytomny, tylko na krotka chwile sie przebudza. Nikt mi nic nie chce powiedziec wszyscy odysłają mnie do Prokuratury a pani prokurator nie osiagalna od 3 tygodni. Czy tam mogą działac, CZy Prokuratura ma prawo nie informowac żony o takim zajsciu. Co moge zrobic. Dodam ze oskarzonie jest dość "grubymi nićmi szyte", teraz wiem że muszę brać adwokata ale nie wiem który adwokat w Zabrzu ma dobre opinie w sprawach karnych?
Odpowiedz
#2

Jeśli podejrzewa Pani, że prokurator zaniedbuje swoje obowiązki lub jest stronniczy, może Pani udać się do nadrzędnej prokuratury nad tą, która prowadzi sprawę Pani męża. Ewentualnie można wnioskować o przeniesienie sprawy do prokuratury w innym województwie.
Odpowiedz
#3

Jestem pod wrażeniem. Przecież w takich sprawach od razu idzie się do adwokata? Na co czekać? Aż obrona będzie trudniejsza. Szybko do adwokata i on wszystko załatwi
Odpowiedz
#4

W Gliwicach ul. Zwycięstwa masz bardzo dobrą kancelarię od spraw karnych - Adwokat Eliza Dąbrowska. Skontaktuj się z nimi koniecznie
Odpowiedz
#5

Dziękuję, czytałam już właśnie że to dobra kancelaria. Nie wiem tylko czy będzie mnie na nich stać
Odpowiedz
#6

Z tego co pamiętam to nie są jakoś szczególnie drodzy, ceny takie mieli jak wszyscy inni mniej więcej. Teraz z adwokatami można dogadać się co do płatności w ratach więc bez problemu
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości