Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Adwokat do trudnej sprawy karnej i rozwodu

#1

Witam. Z ciekawości pytam czy miał ktoś z was doczynienia z zaburzonym partnerem o narcyztycznych zachowaniach, socjopacie. Co zrobił wam takiego i czy jest szansa udowodnienia stosowania przemocy psychicznej? Sprawa komplikuje się podczas rozwodu bo na pewno będzie utrudniał i sprawaiał problemy w sądzie dlatego też potrzebuje adwokata do sprawy karnej o przemoc i do rozwodowej
Odpowiedz
#2

Ja przeżyłam z taką osobą całe dotychczasowe życie jeśli jest prawdziwym narcyzem nie trzeba się specjalnie starać wystarczy nagrać jego normalne codziennie zachowania to wystarczający horror przynajmniej w moim przypadku grożenie śmiercią podrzeganie do samobójstwa obelgi na ogół są inne ofiary świadkowie rodzina znajomi narcyz z reguły czując się bezkarny nie ukrywa swoich zachowań bo uważa je za normę
Odpowiedz
#3

Tak, ja Mialam.nie dość że z nim to jeszcze z jego matką. Mój były mąż to sadysta narcyzm.skazany dwukrotnie za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad rodziną. W trakcie rozwodu stracił prawa rodzicielskie na pierwszej rozprawie. Jednak to tylko boli jego matke- bo co ludzie powiedzą... narcystyczni ludzie żyją w swoim świecie.... To zazwyczaj świąt 2 osób... np matka- syn. Mają konflikt z sąsiadami, rodziną bliższą i dalszą . Obwiniają wszystkich ,tylko nie siebie,. .. walczą z całym światem. Nie rozwijają się duchowo,emocjonalnie psychicznie..... Jeśli szukasz dobrego adwokata na Śląsku to mogę polecić kancelarię adwokacką adwokat Jacek Sosnowski adwokaci i radcowie prawni
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości