Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Adwokat prawo karne Jelenia Góra

#1

Dzień dobry, w niedzielę zostałem zatrzymany na kontrolę trzeźwości prowadząc samochód (byłem pewien, że mogę już prowadzić) i wydmuchałem 0.34 mg/l, po 15 minutach 0.28 mg/l, trzecie badanie zostało wykonane natychmiastowo po 2, bez wymiany ustnika, więc wynik jest taki sam, natomiast byłem badany tym samym alkomatem, co w moim pojeździe, tylko dołożono do niego ustnik. Panowie policjanci powiedzieli, że mam oczekiwać na wezwanie na komisariat, nadal czekam, ale chciałbym się dowiedzieć, czy jest jakaś możliwość, abym zatrzymał prawo jazdy? Jakaś możliwość odwołania od decyzji sądu (jeśli już taka zapadnie)? Słyszałem, że powinienem zostać przebadany także jakimś alkometrem stacjonarnym? Naczytalem się o tym tyle, że już nie wiem co myślec. Najgorsze jest to, że moja praca jest taka, że muszę mieć czystą kartotekę bo inaczej stracę pracę. Słyuszałem, że jest taka opcja że prawnicy jakoś tak robią, że człowiek może być nie karany. Pytanie istotne do którego adwokata w Jeleniej się zgłosić aby sprawa została dobrze zrobiona.
Odpowiedz
#2

Jak sprawa jest dla ciebie poważna to poszukaj sobie dobrego adwokata we Wrocławiu. O dobrego adwokata od spraw karnych w naszym regionie raczej cieżko, we Wrocławiu robią takich spraw bardzo dużo i mają dobre doświadczenie. Brat mojej koleżanki z pracy brał adwokata z Wrocławia
Odpowiedz
#3

Możesz starać się o warunkowe umorzenie postępowania ale musisz mieć adwokata który dobrze zna się na tego typu sprawach karnych. Są kancelarie które specjalizuja się tylko właśnie w sprawach o jazdę po alkoholu, warunkowych umorzeniach, skracaniu zakazu prawadzenia pojazdów poszukaj takiej kancelarii adwokackiej
Odpowiedz
#4

U nas masz głównie adwokatów od wszystkiego - najlepiej szukać wyspecjalizowanych kancelarii - wpisz sobie adwokat prawo karne np Wrocław i we Wrocławiu są takie kancelarie
Odpowiedz
#5

Nie w każdej sprawie da się wyciągnać warunkowe umorzenie postępowania
Odpowiedz
#6

Dokładnie są sprawy karne tak oczywiste, że nawet najlepszy adwokat nie pomoże
Odpowiedz
#7

Mylisz się. Dobry adwokat może zdziwałać bardzo wiele, policja często prowadzi sprawy bardzo niechlujnie i zgromadzone przez nich dowody można łatwo podważyć. Kwestia czy stać cie na dobrego adwokata
Odpowiedz
#8

Dokładnie między adwokatem a adwokatem jest nieraz bardzo duża różnica i jak masz adwokata który specjalizuje się tylko w sprawach karnych to na pewno zdziała więcej niż adwokat który specjalizuje się we wszystkim
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości