Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dobry adwokat Chorzów

#21

Moja adwokat odpowiada mi na wszystkie moje maile. Nawet kiedy jej pisze ze się boje, ze mam dosyć ......Prowadzi mnie przez rozwód jak trener , rozwiewając wątpliwości i odpowiadając na każde pytanie......
Odpowiedz
#22

Mówi prawde że i tak ostatecznie wszytko zależy od Sądu. Jedna Sędzina uzna powód i dowód inna nie . To tez tylko ludzie . Usługi prawnicze nie są usługami na efekt . To znaczy ze jak w przypadku np. polożenia kafelek płaci sie za połozenie kafelek. W przypadku klienta ktory wynajmuje adwokata to od razu ten klient domniema że- mam mecenasa = wygrana sprawa . A to klasyczne dorozumienie efektu wykonania usługi . Mecenas prowadzi, pomaga itp . Oczywiscie jak w każdej branży wykonawca usługi moze byc lepszy i gorszy. Moze sie bardziej starać lub mniej . Ale tez ważna jest cena usługi . Wiadomo nie mozemy miec wygorowanych oczekiwań kiedy mamy mecenasa za 2500 takich samych oczekiwan jak byśmy płacili 4500. Osobiscie prowadze firme i zauważam ze im klient mniej chce zapłacić to potem ma najwieksze wymagania. A to cena ustala tez nakład pracy i jakośc.
Odpowiedz
#23

Ja płaciłam mojemu adwokatowi 4000 i jestem bardzo zadowolona że współpracy, więc może nie zawsze cena mówi i robi wszystko. A Adwokata bierzemy nie po to żeby go tylko mieć ale po to żeby służył nam radą przed, żeby pomógł nam to wszystko ogarnąć . Ale może poprostu miałam szczęście i trafiłam na osobę która nie chciała tylko zarobić ale na prawdę pomóc.
Odpowiedz
#24

Do adwokatów mam mieszane uczucia . Przed rozwodem byłem po poradę i tak mi doradził że omal nie musiałem płacić alimentów na małżonkę. Natomiast o podział majątku wziołem sobie panią adwokat zainkasowała 7200 zł. Sprawa trwała pół godz ale w sumie z wyniku byłem zadowolony.
Odpowiedz
#25

Ja jestem adwokatem i staram się zawsze przedstawić swojemu klientowi różne rozwiązania danej sytuacji. Oczywiście są pewne granice. Jednak jeśli to nie łamie prawa to oczywiście udzielam wszelkich informacji. Zawsze odpowiadam na e-maile i na sms od moich klientów, odbieram telefony jeśli jestem wolna lub mówię, że oddzwonię jesli jestem zajęta. Nie zostawiam klientów samych sobie.Niestety nie mogę wypowiadać się na temat innych osób wykonujacych ten zawód co ja, bo każdy ma inne podejście do swojego zawodu i klienta.pozdrawiam
Odpowiedz
#26

piekna reklama
Odpowiedz
#27

Nie robie autoreklamy bo nie mam powodu. W moim zawodzie niechodzi o to aby brać co leci, ale aby pomagać w dosłownym tego slowa znaczeniu. Bardzo często pomagam ludziom nie biorąc za to nic. Bo mój zawód to pasja a nie pogoń za kasą. Wielu ludzi tego nie rozumie. Trudno. Nie przeskocze pewnych rzeczy.
Odpowiedz
#28

Ja mam radcę prawnego z urzędu i żałuję. Nie przykłada się wszystko sama zalatwiam i nie ma czasu żeby pójść do sądu żeby przejrzeć akta sprawi. A jak sama wysłałam pismo do sądu to jeszcze miał pretesje dlaczego on o tym nic nie wie (a mówiłam mu o tym ze to zrobię .) i wylicza mi ile to pismo kosztowało. A za pismo nie zapłaciłam nic
Odpowiedz
#29

Powinien odpowiadać, informować, sprawdzać na bieżąco status spraw na portalu. Ja m.in. przez takie zaniedbania (niemonitorowanie akt sprawy gdzie pojawialy się kolejne pisma strony przeciwnej i stosy raportów kuratorki) przegrałam sprawę. Miałam do czynienia z wieloma pelnomocnikami (nie tylko w swoich sprawach) i max 5 spełnia standardy.
Odpowiedz
#30

Dlatego przed wyborem adwokata trzeba myśleć i dobrze się przygotować a nie po. Szukasz adwokata w Chorzowie ale nie ma nikogo kto budzi zaufanie zobacz w Gliwicach czy Katowicach. Sprawa w sądzie to poważna sprawa więc trzeba się do niej przygotować jeszcze przed wyborem adwokata.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości