Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dobry adwokat Wałbrzych - zatrzymanie, sprawa karna

#1

Witam. Mój brat został dzisiaj w nocy zatrzymany (nie znam szczegółów zatrzymania) ale znaleźli przy min marihuanę.. moja mama o wszystkim dowiedziała się gdy o godzinie 12stej do drzwi zapukało dwóch policjantów z nakazem przeszukania domu. Policjanci nie chcieli nic powiedzieć poza tym że został zatrzymany na 48h... Gdy tata wrócił z pracy to zaczęli jeździć po pobliskich komisariatach szukając brata bo nawet na komisariacie nie chcieli pomóc w ustaleniu na którym przebywa "do nas nie został przewieziony". Właśnie dzwonił do mnie tata że brata za jakieś 2h wypuszczą- jakieś ostatnie przesłuchanie. Co to oznacza? Miał zostać zatrzymany na 48h a tu nawet 24 nie minęło? Czy to oznacza że brat odmówił składania zeznań i wszystko wziął na siebie...? Co może teraz jemu za to grozić? Nigdy nie był karany... Pracuje w bardzo dobrej firmie prawie 4 lata... Brat ma 22 lata... zawsze był odpowiedzialny a tu taka sytuacja... 

Chcemy iść z tą sprawą do dobrego adwokata aby bronić brata czy możecie dać namiar na adwokata czy trzeba iść do niego już teraz czy jest już za późno bo były przesłuchania?
Odpowiedz
#2

Wszystko zależy za co go zatrzymali i co powiedział na przesłuchaniu. Do adwokata zawsze trzeba iść od razu wiesz, że ktoś jest zatrzymany to lecisz do adwokata i razem z nim na komisariat czy do prokuratora adwokata zawsze wpuszczą na przesłuchanie a tak jak się przyznał i wysypał może być za późno
Odpowiedz
#3

Co ty straszysz. idzcie możliwie szybko do adwokata nich się dowie o co chodzi, nawet jak powiedział na przesłuchaniu coś nie tak to dobry adwokat sprawę może odkręcić. Szkoda młodego człowieka więc działajcie szybko
Odpowiedz
#4

Możecie szybko napisać do którego adwokata w Wałbrzychu iść z taką sprawą?
Odpowiedz
#5

To Wałbrzych jest aż tak duzy, że trzeba adwokata szukać w internecie
Odpowiedz
#6

Już mam namiary, dziękuję
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości