Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dobry adwokat Wrocław Rozwód

#1

Temat być może maglowany setki razy ale sprawa jest dla mnie o tyle poważna, że zapytam raz jeszcze. Sprawa pewnie taka jakich wiele - żona zdradza, mąż odkrywa, to on jednak jest ten zły bo zaniedbywał żonę, są pieniążki do podziału więc żona jest ofiarą i postanawia wywalczyć dla siebie jak najwięcej oczywiście wykorzystując przy tym dzieci - to tak w skrócie.

Nie będzie jednak łatwo bo mąż nie jest z pierwszej łapanki i nie będzie utrzymywał ex oraz jej kochanka po rozwodzie więc szykujemy się na ciężkie boje w sądzie. Trochę dzielenia jest a co tu dużo mówić ex oprócz tego, że lubi pójść bokiem to ma też słabość do pieniążków więc zrobi dla nich wszystko. Na początek znalazła sobie adwokata kolegę jej kolegi czy tam kochanka który podpowiedział jej aby na start założyć sprawę karną o znęcenia i tak zrobiła. Oczywiście nigdy żadnego znęcania nie było.

Poszukuję więc adwokata do poprowadzenia rozwodu i tych wszystkich spraw około rozwodowych czyli jak wiadomo - sprawy karnej o znęcanie, o alimenty, o kontakty z dzieciakami, no i oczywiście PODZIAŁ MAJĄTKU. Potrzebuję kogoś naprawdę super wyspecjalizowanego w tej dziedzinie z bardzo dobrymi opiniami oczywiście z Wrocławia. Nie ma być to adwokat z przypadku co przy okazji robi takie sprawy tylko wprost mówiąc KOZAK od tych spraw. Nie chcę żadnego starego prawnika, starej szkoły tylko dynamicznego zawodnika który rozgoni to towarzystwo i pomoże mi udowodnić tak naprawdę prawdę w sądzie. 

Poza tym jak ktoś ma jakieś dobre rady co do rozwodu to chętnie poczytam. Z góry dziękuję
Odpowiedz
#2

Przykro mi wiem co masz teraz bo sam miałem identyczną sytuację. Jeśli chodzi o opinie o kancelariach adwokackich to nie pomogę bo jestem z innego miasta ale podpowiem ci abyś koniecznie wziął DETEKTYWA bo to bardzo pomaga w sprawie. Mi to podpowiedział mój adwokat i faktycznie się opłaciło. Detektyw też musi być sprawdzony a nie z przypadku więc jak pójdziesz do dobrej kancelarii specjalizującej się w rozwodach to pewnie ci powiedzą do kogo iść. Sprawa nie jest tania ale uwierz mi że jak rzucisz te dowody w sądzie to mina żony i jej adwokata będzie bezcenna i warta tych pieniędzy!
Odpowiedz
#3

Trochę spaliłeś sytuacje. Najlepszą opcją w takim przypadku jest nie mówić zonie, że wiesz pozbierać sobie dowody i gdy jesteś już gotowy to dopiero mówić, że wiesz i składać pozew. Teraz jak ona wie, że ty wiesz to będzie się raczej pilnować i za wiele detektyw nie wskóra. No chyba, ze głupia albo zakochana. Pierwszy krok idziesz do adwokata i opisujesz temat, panuj nad sobą, nie pij, nie pojawiaj się w miejscach gdzie być cie nie powinno, nie wypisuj bzdurnych sms, nie groź jej - wszystko zostanie wykorzystane przeciwko tobie pamiętaj.
Odpowiedz
#4

Mogę odradzić rozwód jeśli jest choć cień szans na dojście do porozumienia, czasem trzeba czasu i cierpliwości dla drugiej strony, chwili zrozumienia ale także należy popatrzeć na swoje zachowanie. Przede wszystkim trzeba rozmawiać.

W nerwach wydaje to się sporo ale rozwody niszczą emocjonalnie i psychicznie a nasze życie po tym nie będzie takie samo. I nie rozwód to nie jest nowy początek, to jest porażka życiowa, zwłaszcza kiedy mamy dzieci bo one też przez to cierpią - one najbardziej. Tak więc najpierw zacznijcie od ratowania małżeństwa a dopiero później od szukania prawnika do rozwodu. Wszystkim to wyjdzie na dobre. Oczywiście sytuacja jest inna jeśli druga strona dopuściła się zdrady...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości