Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dobry adwokat Zabrze - Śląsk

#21

Możesz się kierować opiniami innych jedynie co jest bardzo ważne. Ewentualnie przed wyborem adwokata poczytaj sobie jego bloga
Odpowiedz
#22

Dam ☺ u mnie troszkę się pokrecilo bo najpierw złożyłam wniosek bez orzekania o winie A potem zmieniłam zdanie i w lipcu na pierwszej sprawie dopiero był złożony wniosek...teraz kolejna sprawa ze świadkami no i z adwokatem...niedawno chciałam odpuścić...mówię ok splac mnie z mieszkania tak żebym nie wstydzila się wrócić do rodziców to wyszło ze ja go szantazuje...a on będzie orzekać moja wine A wcześniej tego nie robił bo brudow nie chciał prać...ten tekst mnie zawsze rozwala...
Odpowiedz
#23

ja cały czas obstawałam, że chcę orzekania o winie. On złożył pozew bez orzekania. Moja odpowiedź jednoznaczna - orzekanie. Dostałam informację od adwokata, że jak będzie polubownie to spisze mi się z mieszkania i samochodu! Marzenia....oczywiście jego.
Odpowiedz
#24

Ja miałam dowody, ale nie przedstawiałam mu ich wcześniej tylko na sprawie, ja miałam świadków on nie, 3 rozprawy i rozwód
Odpowiedz
#25

Złożyłam pozew z orzekaniem o winie, ex pił tylko że po kryjomu był na tyle głupi że wszystkie malpeczki zostawial w piwnicy mam zdjęcia ile tego było ale nie wiem czy to jest jakiś dowód, oddawał różne rzeczy do lombardu żeby mieć za co pić mam sporo tych kwitow bo też znalazłam w piwnicy. Jak się wyprowadził to rzadko przychodził odwiedzać małego twierdził że mu ograniczam kontakt a sam nawet się nie odzywał. Do tego mam nagrania jak mi ubliza i sie nasmiewa ze mnie przy dziecku zamiast się z nim bawić. Mam też nagrana rozmowę telefoniczną z jego siostrą gdzie ona mówi że mój ex strasznie kłamie i wszystkich oszukuje że przychodzi do małego a nie przychodzi i potwierdza że pije i że kradnie pieniądze. Myślicie że mam dość mocne dowody żeby rozwód był z jego winy? Chcę mu też ograniczyć prawa rodzicielskie skoro przychodzi do małego raz w miesiącu albo i nie i przez ten czas się nie odzywa i nie interesuje małym a jak już przyjdzie to zamiast się bawić to się go wypytuje albo mi ubliza. Myślicie że da radę uniknąć RODK chce małemu oszczędzić stresu i żeby go to jak najmniej dotknęło
Odpowiedz
#26

Ja właśnie miesiąc temu się rozwiodlam i nie było tak źle. Tylko ze każda sprawa jest inna. I wynik zależy od obu stron.
Odpowiedz
#27

Jakie ceny u adwokatów za sprawy rozwodowe teraz?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości