Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dobry adwokat Zabrze - Śląsk

#1

Hej szukam osób są po rozwodzie z orzekaniem o winie. Ja jestem w trakcie i chciała bym się dowiedzieć czego mogę się spodziewać w sądzie i na co musze być przygotowaną.  Bardzo potrzebowała bym opinii także o dobrych adwokatach z Zabrza może z Gliwic którzy podejmą się sprawy o rozwód, alimenty i podział majątku. Jeśli ktoś chce posłużyć dobrą radom zapraszam na pri.
Odpowiedz
#2

Oj ja też...sprawa juz w piątek...nie mam zdjęć...po prostu słowo przeciwko słowu...świadkowie są...Ale to różnie bywa...nawet jego nowa dupe zglosilam na świadka...
Odpowiedz
#3

Ja też podałam na świadka kochankę mojego męża
Odpowiedz
#4

Właśnie mi też adwokat powiedział że kochanka męża może mi zaszkodzić bo będzie jego bronila ;/
Odpowiedz
#5

Mój też ma kochankę ale się nie przyznaje. U adwokata byłam już wcześniej i powiedział aby zatrudnić detektywa i jak będą dowody konkretne to łatwiej nam to pójdzie.
Odpowiedz
#6

Zapoznajcie się najpierw z artykułami jak zdrada wpływa na rozwód




Swoją drogą ten blog jest pisany przez bardzo dobrego adwokata od spraw rodzinnych z Gliwic więc też Wam się namiar może przydać
Odpowiedz
#7

Dzięki, słyszałam dobre opinie o tej kancelarii i chyba właśnie do nich się wybiore
Odpowiedz
#8

(03-31-2018, )Stiefana napisał(a):  Właśnie mi też adwokat powiedział że kochanka męża może mi zaszkodzić bo będzie jego bronila ;/

W jakim sensie będzie to broniła że żona zła nie gotowala nie prala i dlatego do nuej poszedl ,wiadomo że będzie mówiła to co naklamal mężulek,Ja też podałam na świadków ale dwie jego kochanki
Odpowiedz
#9

Hej dziewczyny. Mój rozwód trwał prawie 3 lata.orzekalam o winie byłego męża i sukces. Słowo nie wystarczy.

Dobry adwokat, dowody. I nie ujawniać swoich zamiarów.
A zeznania świadków z jego strony to totalna zenua. Usłyszysz słowa najgorsze od najbliższych z którymi dzieliłas się opłatkiem
Trzeba się powstrzymywać bo emocje biorą górę.
Przede mną jeszcze podział majątku

Musi być dobrze. Trzymam kciuki.
Odpowiedz
#10

Mój mąż sam się przyznał że mnie zdradził
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości