Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dobry adwokat rozwód Wrocław

#1

Moze ktoś to przeżył i pomoże... Złożyłam pozew o rozwód, w pozwie wnioskuję o ustalenie miejsca pobytu 4-letniego syna przy mnie, widzenia z ojcem co drugi weekend, jeden dzień w tygodniu na 2 godziny i 2 tygodnie wakacji. W pozwie nie zawnioskowalam o zabezpieczenie na czas rozprawy. Mój jeszcze mąż jest człowiekiem bardzo agresywnym, od roku założona jest niebieska karta, swoją agresję wyladowywal na mnie (popychanie, uderzenia w twarz, wyrzucanie telefonu z 8-ego piętra balkonu bym nie mogła wezwać pomocy, szarpanie, ciągle kontrolowanie-aplikacje szpiegujace na telefonie, wykradanie korespondencji, włamania na portale społecznościowe i e-mail, śledzenie mnie). Dziecka nigdy nie uderzył, ale krzywdzil mnie, kiedy syn był w domu, dziecko mu nie ufa.

 Jeszcze maz straszył mnie od długiego czasu porwaniem rodzicielskim, więc złożyłam wniosek do Sądu Rejonowego o zabezpieczenie miejsca zamieszkania dziecka przy mnie na czas rozprawy rozwodowej. Przeciwko mężowi z urzędu toczyło się postępowanie o ograniczenie praw rodzicielskich (Sedzina zawiesiła postępowanie na czas rozwodu).Dziecko ogólnie boi się z nim wychodzić, jemu też tłumaczył, że zabierze go ode mnie, że będzie im się lepiej żyło, próbuje zbuntowac syna przeciwko mnie. Do sedna sprawy, czy na wydanie takiego zabezpieczenia długo się czeka? Czy odbywa się odrębne postępowanie z przesluchaniem? Boję się, że on spełni swoje groźby zanim otrzymam papierek, że syn ma być ze mną [Obrazek: 1f641.png] 

Potrzebuje porad i adwokata z dobrymi opiniami od rozwodów ale być może też spraw karnych z Wrocławia.
Odpowiedz
#2

Miałam coś podobnego no ale nie wiem ile może to trwać bo nie robiłam zabezpieczenia ale jak miał zakładana niebieska karte to przecież mógł dostać prokuratora i zakaz zbliżania na czas przed sprawa rozwodowa ..
Odpowiedz
#3

Dostał zarzuty za znęcanie się psychiczne i fizyczne, zniszczenie mienia itd, ale nie dostał przecież zakazu kontaktu z dzieckiem Sad mój syn mimo wszystko go kocha i na swój sposób potrzebuje...ja sobie z nim jakoś poradzę, chodziło mi o to tylko żeby nie porwał mi dziecka, bo wciąż ma pełnię władzy rodzicielskiej (Sedzina zawiesiła sprawę na czas rozwodu)
Odpowiedz
#4

Czytając twój komentarz to jak bym czytała o swoim byłym mezu. Czy twój mąż nie ma przypadkiem coś z psychika? Bo mój byky jest chory psychicznie, zachowania identyczne. Raz kocha raz nienawidzi, agresja, przenoc itd. Pozbawiłam go praw rodzicielskich całkowicie bo niestety jest nirobliczalny. Rozważ ta kwestie . Co do dobrego adwokata to się dowiem bo koleżanka korzystała z jakiegoś którego bardzo chwaliła we Wrocławiu. Podobno jeden z najlepszych a stawki ma ludzkie.
Odpowiedz
#5

wydaje mi się, że ma... Raz po jednym z jego szantaży emocjonalnych (ściągałam go z balkonu z koleżanką, bo straszył ze skoczy jeśli nie wycofam wcześniejszego pozwu rozwodowego) zgodzil sie na wizytę u psychiatry. Dostał leki. Brał je regularnie miesiąc i w końcu zaczął zachowywać się racjonalnie. Później niestety stwierdził, że nic mu nie jest, leki odstawił, a wszystko wróciło z podwójną siłą. On potrafił przeszukiwać rzeczy nawet opiekunce naszego syna, bo myślał że znajdzie w nich jakieś informacje o mnie... Każdy mój znajomy, koleżanki, przyjaciele, rodzina są według nich psychicznie chorzy, próbował mnie wcześniej alienowac od wszystkich... Najpierw chcę formalnie dostać rozwód, sprawę o ograniczenie praw ma tak czy inaczej prowadzona z urzędu. Jeśli teraz złożę wniosek o odebranie lub ograniczenie praw, to wiem, że tak łatwo i szybko nie da mi rozwodu i po raz kolejny zamieni moje życie w piekło.

Super by było jeśli bym dostała taki namiar. Czytałam o kilku dobrych adwokatach z Wrocławia i jednej kobiecie ale nie wiem na którego się zdecydować
Odpowiedz
#6

We Wrocławiu masz np kancelarie adw. Marta Olejnik Hejne
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości