Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dobry adwokat rozwody Gliwice

#1

Witajcie czy ktoś się orientuje który adwokat jest dobry od rozwodów w Gliwicach oraz ile się czeka na sprawę obecnie?
Odpowiedz
#2

Pod koniec kwietnia złożony pozew, 2 lipca pierwsza sprawa.
Odpowiedz
#3

Ja pozew złożyłam w maju ale jeszcze ciągle coś chcieli i teraz wyniosłam opłatę. Jeszcze bez adwokata dopiero chyba wezmę bo wcześniej myślałam, że sama dam radę
Odpowiedz
#4

Byly zlozyl pozew we wrzesniu, w listopadzie byla pierwsza rozprawa. A kolejne srednio co 5 miesiecy...
Odpowiedz
#5

Nie można tego zakończyć na jednej jeśli obie strony tego chcą? i dobry adwokat ?
Odpowiedz
#6

Pewnie, że można ale jeśli druga strona rzuca kłody pod nogi to zawsze się wydłuży. Wielu świadków itd to sprawia, że sprawa jest długa. Jak w zgodzie to pewnie można szybciej. Poza tym jeszcze kwestia sędziego ja trafiłam na sedziego Wilczka. Konkretny gosc
Odpowiedz
#7

(10-03-2018, )Kristiana napisał(a):  Pewnie, że można ale jeśli druga strona rzuca kłody pod nogi to zawsze się wydłuży. Wielu świadków itd to sprawia, że sprawa jest długa. Jak w zgodzie to pewnie można szybciej. Poza tym jeszcze kwestia sędziego ja trafiłam na sedziego Wilczka. Konkretny gosc

Możesz mi napisać ile trwała Twoja sprawa i ile wziął adwokat
Odpowiedz
#8

Mój rozwód trwał 2 lata ale ja miałam bardzo pod górkę robione przez męża i to był rozwód z orzekaniem o winie. Adwokat wiął za sprawę ok 6 tyś ale u mnie było dużo kwestii pobocznych, nie masz co patrzeć na cenę bo np od koleżanki którą też rozwodził wziął 4,5 tyś wszystko chyba zależy od konkretnej sprawy
Odpowiedz
#9

Ja też rozwodzę się w Gliwicach. Sędzia Jędrzejowska. Ktoś ma jakieś doświadczenia? Pozew złożony we wrześniu 2017, 1 sprawa w lutym. Kolejna wyznaczona na 11 maja. w taraz dopiero w grudniu. Mam adwokatkę która miała być dobra a jestem nie zadowolona, na sprawie mało się udziela. Mówi, że tak trzeba aby nie złościć sądu. Niby w internecie miała dobre opinie i trudno mi to ocenić co myślicie?
Odpowiedz
#10

Ja też dwa lata ino w mojej sytuacji jeszcze było o odebranie władzy rodzicielskiej. Polecam być cierpliwym i się nie denerwować na zapas bo można to przypłacić zdrowiem
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości