Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

GETBACK OBLIGACJE POZEW

#41

Jeśli masz kupione przez pośrednika np Idea Bank lub innego to nie masz na co czekać - idź do adwokata Jacka Sosnowskiego oni już robią sprawy
Odpowiedz
#42

(12-30-2018, )Ołperxx napisał(a):  Jeśli masz kupione przez pośrednika np Idea Bank lub innego to nie masz na co czekać - idź do adwokata Jacka Sosnowskiego oni już robią sprawy

A dlaczego łatwiej mają ci co kupili od pośredników niż bezpośrednio. Może ktoś opisać problem bardziej jasno?
Odpowiedz
#43

A to ciekawe https://businessinsider.com.pl/finanse/i...p33jyAdgF8 . Podobno jest też grupa osób co sprawę prowadzi nasza kancelaria ale nikt nic nie mówi i do niczego się nie przyznaje.
Odpowiedz
#44

Potwierdzone info chociaż oficjalnie nikt się do niczego nie przyzna bo jak by puścili parę z ust to Idea Bank cofa ugodę. Podobno ugody są z tymi co mają mocne dowody albo z tymi co złożyli pozwy przeciwko Idea Bank - ale to już plotki. Dokładnie nic nie wiadomo odnośnie szczegółów jednak na pewno kilka osób otrzyma od nich zwrot środków. Szczęściarze.
Odpowiedz
#45

TEN UKŁAD TO JEST SKANDAL! OSZUKALI NAS W ŻYWE OCZY, NAWET SIĘ Z TYM NIE KRYLI. SKANDALLLLLLLLL

IDE Z TYM DO PRAWNIKA I DO SĄDU I IM NIE ODPUSZCZĘ - POZEW JUŻ SIĘ PISZE. NIE ZOSTAWIE TAK TEGO. TO JEST JAWNE OSZUSTWO A W TV NAWET SŁOWA O NASZEJ SPRAWIE. WSZYSCY DO SĄDÓW!!!!! JAK FRANKOWICZE!!!! WALCZYMY
Odpowiedz
#46

Na co teraz pisać pozew? Na Getback, Na Idea Bank. Wiele osób twierdzi, że ten układ zamyka możliwość walczenia sądowego. Wykiwali nas profesjonalnie...
Odpowiedz
#47

Przed zgromadzeniem wierzycieli rozmawiałem z kilkoma osobami różnie mówią i są rożne koncepcje. Ogólnie jak ktoś ma możliwość to pozywa Idea Bank lub innego pośrednika, sporo nawywijali więc szanse są. W takim przypadku układ niczego nie zamyka. Im więcej ludzi pójdzie do sądu tym więcej sędziów sprawę zbada, tym więcej przekrętów wyjdzie w praniu, tym więcej bankowych "sprzedawczyków" się wysypie w sądzie i pomiesza zeznania, tym bardziej medialna sprawa będzie, tym dłużej medialna będzie i nie przycichnie i to jest teraz OBECNIE JUŻ JEDYNA I OSTATNIA SZANSA NA ODZYSKANIE PIENIĘDZY ZA OBLIGACJE GETBACK innej nie ma i nie będzie. 

CO TERAZ ZROBIĆ ABY ODZYSKAĆ PIENIĄDZE ZA OBLIGACJE?

1. REKLAMACJA + PROKURATURA - to zakładam, że każdy ma już za sobą
2. ZEBRANE DOWODY JEŚLI POSIADAMY, JEŚLI  NIE TRUDNO NIC DO STRACENIA NIE MA
3. IDZIEMY DO DOBREGO PRAWNIKA KTÓRY ZNA SIĘ NA SPRAWACH TEGO TYPU A NAJLEPIEJ PROWADZI JUŻ SPRAWY GETBACK
4. ZAKŁADAMY SPRAWĘ I WALCZYMY W SĄDZIE

CZEGO NIE ROBIMY:
1. NIE ZAKŁADAMY POZWÓW ZBIOROWYCH
2. NIE MÓWIMY JAK NIEKTÓRZY POD SALĄ - OSZUKALI NAS, PRZED SĄDEM TEŻ TO NIC NIE DA - NIE ROBIMY NIC....



Jeśli nic nie będziemy robić to z pewnością nikt nam pieniędzy nie odda, na polityków liczyć nie ma co chociaż oczywiście obietnice będą bo idą wybory. Jedyne co to pozostaje walczyć do końca niestety nadal za własne pieniądze....
Odpowiedz
#48

Jeszcze nie byłem u adwokata ale osobiście ich pozwę chociażbym miał to zrobić za moje ostatnie pieniądze.

Najpierw pójdzie pozew przeciwko IDEA BANK + zawiadomienie o popełnieniu oszustwa przez tego oszusta który mnie namawiał prawie przez 3 miesiące na te gówniane obligacje - może prokuratura umorzy a może nie ale oszust MUSI TEŻ MIEĆ CHOCIAŻ 3% tych nerów co ja mam już od ponad pół roku. No nie odpuszczę chociaż by nie wiem co aż do ostatniej instancji będę ich ciągał po sądach to mogę już teraz obiecać. W przyszły poniedziałek wizyta w kancelarii teraz już nie ma na co czekać
Odpowiedz
#49

Chodzą plotki ze prokuratura ma składać pozwy cywilne w imieniu osob pokrzywdzonych przez Idea Bank. Czy to jest prawda?
Odpowiedz
#50

Bardzo mało prawdopodobne rozwiązanie, a nawet jeśli ja bym się nie pisał na powierzanie swojej sprawy prokuraturze w tej formie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości