Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

GETBACK OBLIGACJE POZEW

#31

(08-25-2018, )Ona_Lon_a napisał(a):  Pozew zbiorowy przeciwko Deloitte to chyba tylko po to aby prawnicy zarobili

Jak się nie znasz to się nie wypowiadaj bo możesz tylko zaszkodzić

O ile w przypadku misselingu i pozywania pośredników pozew grupowy jest fatalnym rozwiązaniem to w przypaku pozwania Deloitte jest to dobre rozwiązanie i jeśli prawnicy takie coś planują to jest bardzo dobry pomysł.

Deloitte był już na świecie pozywany i nie jest to nic dziwnego http://www.dlahandlu.pl/nonfood/akcjonar...71157.html - tutaj np akcjonariusze pozywają Deloitte i domagają się odszkodowania
Odpowiedz
#32

Ile osób poszkodowanych wyslalo do prokuratury zawiadomienie na Deloitte o możliwości popełnienia przestępstwa albo ogólnie cokolwiek zrobiło oprócz podpisania gotowego wzoru reklamacji z internetu??. Ludzie nie robią nic czekają bo myślą, że mają jakiegoś przedstawiciela w układzie w Getbacku i nawet nie pójdą do adwokata aby ruszyć sprawę ani nie przyjdą na manifestację. Nic nie robią czyli robią dokładnie to na czym zależy tym co nas oszukali
Odpowiedz
#33

W moim przypadku Bankowiec (jak się okazało akwizytor z własną działalnością gospodarczą) pełniący funkcję dyrektora O/Banku LB i potem drugi (po odejściu pierwszego) pracownik banku LB wypełniali za mnie ankiety. Wcześniej wywierając na mnie wszelaką presje na ich zakup ... aby najprawdopodobniej nie stracić 'urobionego i zmanipulowanego klienta banku' wypełniali wszelkie dokumenty związane z ich zakupem ze swoich komputerów! Otrzymałem z PDM informacje o 2 adresach IP z których były wykonywane te czynności. Nie jest to żaden z moich komputerów!
Odpowiedz
#34

Ciekawe co zrobicie jak wam we wtorek zamienią obligacje na akcje nic nie warte śmieci....

http://www.parkiet.com/Wierzytelnosci/30...oscia.html
Odpowiedz
#35

To zależy ale jeśli ktoś kupował od pośrednika Idea Bank, Lions itd to nadal można ich pozwać za te wszystkie przekręty które robili aby wcisnąć ludziom te obligacje, oczywiście jak ktoś już teraz dobrze zabezpiecza dowody i złożył zawiadomienie do prokuratury. Jeśli biernie czeka i ogląda te szopki pod publikę, albo łudzi się że jakikolwiek pośrednik uzna jego reklamację Big Grin to raczej nic nie uzyska
Odpowiedz
#36

w tej sprawie robi sie coraz ciekawiej http://gospodarka.dziennik.pl/news/artyk...F9Mx3No9yE
Odpowiedz
#37

Akurat w tym artykule nic odkrywczego nie ma. Wszyscy pokrzywdzeni widzą jak działał IDEA BANK i co wyczyniał aby to sprzedać od dawna, sporo osób podjęło już kroki prawne przez prawników więc Idea zapewne będzie musiał zapłacić za swoje winy nie tylko utratą reputacji na rynku bo KNF chce ich wpisać podobno na listę ostrzeżeń publicznych ale także będzie płacił odszkodowania - tyle wg mnie na chwilę obecną
Odpowiedz
#38

Zleciliście już sprawy prawnikom czy jeszcze czekacie?
Odpowiedz
#39

Zlecone niby na co czekać?
Odpowiedz
#40

No ja właśnie też chciał bym zlecić sprawę prawnikowi ale zastanawiam się czy nie lepiej poczekać aż ta restrukturyzacja Getback zostanie zakończona, bo podobno mają dawać akcje za obligacje co może być problemem przy pozywaniu. Nie jestem pewien tej informacji przeczytałem taką opinie gdzieś w internecie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości