Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ile kosztuje rozwód z adwokatem WARSZAWA

#41

Też 6500. Warszawa.
Odpowiedz
#42

W sprawach rozwodowych zaangażowany (niekoniecznie emocjonalnie, ale na pewno zawodowo) adwokat to Twoja spokojna głowa.
Odpowiedz
#43

Bez orzekania rzeczywiście zbędny. Gorzej gdy trzeba się szarpać w sądzie. Np o dziecko... wtedy są pomocni.
Odpowiedz
#44

O dziecko rozumiem jak najbardziej potrzebny adwokat. Ale tylko po to by orzec winę i szarpać się 3 lata to dla mnie bezsens.
Swoją drogą taka walka o te alimenty a 5000 zł wydać na adwokata nie problem
Odpowiedz
#45

Cześć lliczy że przerzuci koszta sądowe i pełnomocnictwa na drugą stronę
Odpowiedz
#46

Wziełam adwokata ,zeby jedna prowadziła mi kilka spraw,jakie się na siebie zazebiaja...Byłam zastraszana i upokorzana...Stres pzrez lata spowodował spustoszenie w organiżmie u mnie...sa tez zmiany neurologiczne(dlatego tak niepoprawnie pisze teraz),ale się cofaja już...Nie miałam siły sie skoncentrowac na niczym...Moja mecenas wyłapała niescisłości i kłamstwa od razu...Brałysmy protokoły ze spraw,żeby pokazac jak w ciągu 2 dni mozna gadac na róznych sprawach co innego...Teraz bede dzieliła majatek nasz...bo ex twierdzi,że to jego wszystko jest(ja tez byłam tylko rzecza)...Pani mecenas (metalówa jak ja,wiec od razu załapałam z nia kontakt-zaufanie)...dała mi poczucie bezpieczeństwa...I sama pilnuje moich spraw...Nie miałam złotówki-przyjaciele mi pozyczyli kasę na sprawe rozwodową,bo wiedzieli ,ze dla mnie to walka o zycie jest...Oddałam "dług",chociaz nie chieli ,żebym to zwracała,bo całe lata pomagałam innym i mnie znali i chieli mi podziękowac za pzryjażń i serce.Teraz wrzucili mi 2500zł jako prezent na rzecz sprawy o podział...bo wiedza,że jestem na zasiłku,bo opiekuje sie dzieckiem niepełnosprawnym jakie adoptowałam.Rozwód sparwił,ze straciłam prace...ale zyskałam zycie i odzyskuje godnosc...Moja mecenas jest wspaniała kobieta...walczy teraz o moje pzrysposobione dzieci...Obnizyła mi swoje koszty...Czasami warto jest zainwestowac w adwokata...Ufam jej,wie o mnie wszystko...najgorsze strony....nie da się niczym zaskoczyc...Powiedziała mi pewnego dnia,że ejstem wyjątkowa osoba i poznała moje niepełnosprawne dzieci...Nie zdziera ze mnie kasy...jest człowiekiem i bdb "papugą"A ja moge się skupic na sobie i moich dzieciach...i układac sobie zycie powoli...
Odpowiedz
#47

Moj mąż zapłacił 15 tys z orzekaniem o winie i podziałem majątku. W konsekwencji mamy ugode i majatek zostaje wspólny
Odpowiedz
#48

WOLNOŚĆ i SPOKÓJ bez dręczenia i poniewierania mnie i dziecka są warte KAŻDYCH pieniędzy. Mogę iść rowy kopać !!!
Odpowiedz
#49

Koleżanka dała 7000zł i została przegrana.
Odpowiedz
#50

ja wzielam adwokata bo poprostu mieszkam za granica i nie chcialam byc na sprawie sprawa tez bez orzekania o winie i moj adwokat wziol 3tys i czekalam na sprawde z siedem miesiecy i sprawa trwala podobno 15 minut
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości