Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak pozwać bank KREDYT CHF

#1

Interesuje mnie kwestia jak pozwać bank, jak przygotować się do złożenia pozwu, jakie dokuemnty należy przygotować, jak wybrać kancelarię do złożenia pozwu, ile gotówki należy przygotować, ile może trwać sprawa i ILE MOŻNA ZYSKAĆ NA WYGRANEJ. Interesuje mnie wszystko chcę się naprawdę dobrze przygotować
Odpowiedz
#2

To zacznę może od końca czyli ile mozna zystać pozywając bank więc tu masz autentyczne wyliczenie:

Kredyt na kwotę 330000 zł płaci ratę 1700 miesięcznie wpłacone przez 10 lat grubo ponad 120 000 zł saldo zadłużenia na dzień dzisiejszy 420 000 roszczenie z jakim wychodzimy do banku to ponad 60 tysięcy już nadpłaconych rat i o 150 000 obniżenie salda zadłużenia. Suma korzyści do ponad 210000 zł!!!
Odpowiedz
#3

Wymaga to trochę czasu i przygotowania, należy wybrać dobrą kancelarię. Ja obecnie już 2 miesiące szukam kancelarii i obecnie mam na oku 2 a na początku do weryfikacji wybrałem 7. Skupiam grupę osób które chcą złożyć pozwy indywidualne wobec banku PKO bp. Stawki są różne, ogólnie dobre kancelarie trzymają stawki wysokie i na pewno w najbliższym czasie nie obniża bo mają dużo zleceń. Jedyna możliwość negocjacji to jak się do nich przyjdzie z więskszą liczbą osób najlepiej z tego samego banku. Zyskać można bardzo wiele, najważniejsze to spokój psychiczny ale także dużo pieniędzy. Stracić niestety też można wiele jeśli wybierze się prawnika który sprawę zawali dlatego warto dobrze się zastanowić przed wyborem
Odpowiedz
#4

Zaczynasz od czytania wpisów w internecie oraz do wysłania umowy do analizy w dobrej kancelarii
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości