Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kancelaria Borowski Wrocław - pozew franki

#1

Poszukuję informacji na temat kancelarii Borowski adwokat Paweł Borowski z Wrocławia - http://kancelariakredytywefrankach.pl . Spotkałem się z opiniami, że to dobra kancelaria jeśli chodzi o prowadzenie spraw związanych z  kredytami we frankach i przede wszystkim tania. Czy ktoś może się jeszcze wypowiedzieć na ten temat
Odpowiedz
#2

Jeśli chodzi o kredyty we frankach bardzo dobra kancelaria. Chyba jedna z najlepszych we Wrocławiu. Mają uczciwe ceny. Minus taki, że cieżko się wbić bo to dość niewielka kancelaria i często nie przyjmują nowych spraw bo są zawaleni.
Odpowiedz
#3

Kancelaria ma dobre opinie i co najważniejsze mają dobre ceny.
Odpowiedz
#4

Kancelaria dość znana prowadzi sprawy frankowiczów. Jeśli chodzi o Wrocław to jedna z najlepszych o ile nie najlepsza. W skali kraju pewnie w pierwszej 10 by się zmieściła
Odpowiedz
#5

Ktoś może korzystał i może napisać jakie ceny za odfrankowanie?
Odpowiedz
#6

To chyba zależy od kwoty kredytu oraz od tego w jakim banku jest kredyt. Ogólnie na rynku mówi się, że Borowski ma "atrakcyjne" ceny dla frankowiczów. Nie jest to jedna z tych kancelarii która ma ceny tylko dla najbogatszych
Odpowiedz
#7

Ogólnie mówi się że dobry, mam wizytę w przyszłym tygodniu więc dam znac jak było i jaka wycena za prowadzenie sprawy
Odpowiedz
#8

Dostałem od nich analizę swojej umowy kredytowej - kilkustronnicowa i merytoryczna - oraz ofertę na poprowadzenie sprawy. teraz zbieram kasę na honorarium... choć proszę o wyceny także inne kancelarie. koszty prawników mogą istotnie różnić się, podobnie jak i sposób podejścia do tematu - argumentacja procesowa.
Odpowiedz
#9

jesli to nie tajemnica to duzo wolaja?
Odpowiedz
#10

Nie chcę podawać bo mam zastrzeżenie o poufności. Mogę tylko napisać, że honorarium nożna rozłożyć na raty, success fee płatne po sukcesie..
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości