Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kancelaria Kredyty Frankowe Szczecin - Kredyt CHF W BANKU MILLENNIUM

#21

Dokładnie tak było. Że raty mogą być większe, ale kapitał będzie malał. Bo skoro pożyczyłam 300 tys. to z jakiej paki mam oddawać 400 tys. (oprócz odsetek, bo te są oczywiście bazowym elementem kredytu).
Odpowiedz
#22

No coś ty... co za zaskoczenie Wink normalnie szok... już myślałem, że tylko ja taki byłem niekumaty Smile to jest sedno przekrętu. dezinformacja w kwestii kapitału i oprocentowania. kto normalny wziął by ten pseudokredyt gdyby wiedział, że kapitał (ten wyrażony w księdze wieczystej w pln) będzie rósł? jak widać ludzie jeszcze się oswajaja i dojrzewają do wniosku że zostali zwyczajnie oszukani. byłaś już w prokuraturze? prowadzone jest śledztwo w tej sprawie ale możesz iść i z marszu zeznawać do najbliższej jednostki abw albo nawet policji.
Odpowiedz
#23

ok od czego należy zacząć walkę z tym bankiem?
Odpowiedz
#24

Sprawa jest prosta. Wysyłasz zapytanie do tych kancelarii podanych powyżej o analizę umowy. Nie płać za to jak by chcieli bo to można mieć za darmo. Dostajesz analizę i wycenę i wybierasz albo najtańszą albo tą z którą najlepiej ci się prowadzi rozmowy. Ja wybrałem Sosnowskiego i osobiście jestem zadowolony. Te kancelarie mają dużo spraw więc przy kontakcie pytaj też w jakim czasie składają pozwy. Obecnie jeszcze jest przed głównym bumem pozwów a już się czeka na rozprawę rok czy nawet 18 miesięcy więc warto pozew złożyć możliwie szybko
Odpowiedz
#25

Super dzieki za opinie oraz wszelkie info. Zaczynam...
Odpowiedz
#26

Powodzenia i wytrwałości
Odpowiedz
#27

Jednak mimo wszystko chyba lepiej wybrać prawnika z Warszawy, tam jednak tych spraw więcej się toczy
Odpowiedz
#28

Tak Wawa dominuje bo tam jest najwięcej siedzib banków więc tam leci najwięcej pozwów
Odpowiedz
#29

Chyba jednak lepej wybrać kancelarię z miasta gdzie składasz pozew. Odpadają koszty dojazdów na rozprawy i noclegu prawnika
Odpowiedz
#30

Ale o czym rozmawiamy obecnie do sprawy frankowych przeciwko Millennium wybór jest prosty tylko Sosnowski adwokaci i radcowie prawni i Mazur i Wspólnicy. Żadna inna kancelaria
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości