Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kancelaria kredyt we frankach Bydgoszcz

#11

Jak zmienisz zdanie i uznasz, że jednak nie chcesz, żeby Bank Cię oszukiwał przez kolejne 20 lat i nie chcesz, żeby saldo kredytu rosło mimo regularnego spłacania, lub jeżeli będziesz chciał sprzedać nieruchomość i okaże się, że suma do spłaty grubo przewyższa wartość nieruchomości, lub gdy zachorujesz, lub stracisz pracę ( czego Ci nie życzę, ani nikomu, ale niestety takie sytuacje też się zdarzają) to zapraszamy Cię do walki o sprawiedliwość i przyszłość swojej rodziny ( bo ten kredyt niespłacalny niestety dziedziczą dzieci i wnuki )
Odpowiedz
#12

Ja jestem po 2 rozprawach , teraz już jest gotowa opinia biegłego myślę , że na następnej trzeciej zapadnie wyrok. Zawsze jest ryzyko , ale nic nie robienie , bierność też niczego nie przyniesie .
Odpowiedz
#13

a mogę uzyskać więcej informacji jaka była ścieżka dojścia do rozprawy, jaki były żądania wobec banku ?
Odpowiedz
#14

Indeksacja i ewentualne unieważnienie , pozew złożony rok temu . Długo trwała korespondencja pomiędzy bankiem , a prawnikiem .
Odpowiedz
#15

U mnie podobnie też pozew ok rok temu złożony i jak do tego czasu 2 rozprawy. Jestem dobrej myśli mam dobrego mecenasa, prowadzi bardzo wiele spraw Getinu
Odpowiedz
#16

My też walczymy tylko strategia nieco inna - wstrzymaliśmy spłatę z zarzutu potrącenia z nadpłaty i niech bank udowadnia że tak nie można.
Odpowiedz
#17

(09-23-2018, )Carmen napisał(a):  My też walczymy tylko strategia nieco inna  - wstrzymaliśmy spłatę z zarzutu potrącenia z nadpłaty i niech bank udowadnia że tak nie można.

Jak dokładnie się za to zabraliście?
Odpowiedz
#18

Trzeba zabrać kasę z rachunków w banku, później napisać reklamację z żądaniem zwrotu nadpłaty powstałej wskutek stosowania przez bank nieuczciwych i nieważnych warunków. Nie musimy tego wyliczać, to rola banku prowadzić rozliczenia kredytowe, niech nam wyliczy - wie jak. Jeśli nie odda informujemy że stosujemy potrącenie spłat kredytu z nadpłaty - efektywnie wstrzymujemy spłatę zgodnie z przysługującym nam prawem, art.498 kc. Dodatkowo można wysłać żądanie przedstawienia pokwitowania dotychczasowych spłat i salda kredytu, bo w razie braku takiego pokwitowania mamy prawo wstrzymania spłat bez sankcji w postaci odsetek karnych, bo nie popadamy w opóźnienie, art.462 i 463kc. Bank to wszystko oczywiście zignoruje, odpisze różne farmazony niezgodne z prawem, wypowie umowę po kilku miesiącach niepłacenia, a po kilku-kilkunastu dalszych miesiącach skieruje sprawę do sądu, najpewniej w trybie nakazowym o ile będzie wciąż dostępny dla banków Na tym etapie trzeba mieć pozakładane konta na portalach sądowych e-sądu oraz w sądzie okręgowym, żeby mieć wcześniej podgląd czy wpłynął pozew i nie byc zaskoczonym. Trzeba pilnować skrzynki pocztowej i nie przegapiać przesyłek sądowych. No i najważniejsze - najpóźniej gdy się już spodziewamy pozwu, trzeba mieć umówioną kancelarię wyspecjalizowaną w walce z bankowym bezprawiem, która doprowadzi do oddalenia pozwu banku jako nieuzasadnionego/nieudowodnionego.
Odpowiedz
#19

(09-23-2018, )Emocjonala napisał(a):  U mnie podobnie też pozew ok rok temu złożony i jak do tego czasu 2 rozprawy. Jestem dobrej myśli mam dobrego mecenasa, prowadzi bardzo wiele spraw Getinu

Który prawnik? Jakie koszty? Też zastanawiam się z kim ruszyć przeciwko Getinowi
Odpowiedz
#20

witajcie. Nazywam się Daniel Wierciński reprezentuję grupę 16 osób posiadających kredyt pseudofrankowy w PKO BP. Poszukujemy osób które także chciały by zlecić sprawę pozwania banku za kredyty pseudofrankowe. Będą to pozwy indywidualne jednak dzięki temu, że przyjdziemy większą grupą możemy liczyć na lepsze ceny.

Przeprowadziliśmy staranną analizę ( od ponad 2 miesięcy analizujemy ofertę kancelarii ) i chcemy zlecić sprawę w jednej z Warszawskich kancelarii - przeanalizowaliśmy dokładnie sytuację na rynku ceny, sukcesy, sposób prowadzenia spraw, kontakt z klientem, dostępność mecenasów. Obecnie brane są pod uwagę już tylko 2 kancelarie z 7 czołowych kancelarii które wybraliśmy na początku:

1. Kancelaria adwokacka adwokat Jacek Sosnowski adwokaci i radcowie prawni http://www.sprawy-przeciwko-bankom.pl
2. Mazur i Wspólnicy https://mazuriwspolnicy.pl

Sprawę chcemy zlecić do końca tego miesiąca czyli do końca listopada, jesteśmy otwarci na rzeczowe argumenty. Osoby które chciały by dołączyć do naszej grupy prosimy o kontakt mailowy możliwie najszybciej najlepiej z podaniem w treści e-maila swojego nr kontaktowego na adres: pozewpkobp@wp.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości