Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kancelaria primus franki opinie

#1

Mam kredyt we frankach i jestem z Wrocławia. Poszukuję dobrej kancelarii która pomoże mi w temacie. Jak szukam wpadło mi w oko kancelaria prawna Primus która podobno takimi sprawami się zajmuje. Nie mogę jednak doszukać się informacji o wyrokach pozytywnych dla klientów tej kancelarii czy ktoś może doradzić gdzie takich wyroków się szuka albo ewentualnie opinie o tej kancelarii. Dziękuję
Odpowiedz
#2

To nie kancelaria, tylko firma pośrednicząca która kancelarię ma w nazwie tylko. Kancelarie radców prawnych i adwokatów ustawowo nie mogą mieć sp. z o.o. ani s.a. Od firemek typu kancelaria prawna należy trzymać się z daleka.
Odpowiedz
#3

Pierw mieli w KRS pośrednictwo pieniężne, pozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, a teraz nagle doradztwo prawne bo jest na to popyt bo frankowiczów trzeba kroić
Odpowiedz
#4

Nawiasem mówiąc pod adresem tej "kancelarii" znajduje się sporo "kancelarii prawnych" w których KRS powtarzają się non stop ci sami ludzie
Odpowiedz
#5

Proszę pamiętaj ze spółki z o o i spółki akcyjne nie ponoszą ani żadnej odpowiedzialności za twoją sprawę ani nie obejmuje ich kodeks etyki czy taka rzecz jak ubezpieczenie które obowiązuje prawników. Prawnik ma obowiązek ubezpieczyć się na wypadek błędów które może popełnić. Po za tym podpisując umowę ze spółką nie podpisujesz jej z prawnikiem. Prawnik ma podpisana umowę z firmą wiec nie jesteś już strona jeśli chodzi o decyzję co do tego jak ma wyglądać pozew i co chcesz mieć w pozwie i jakie roszczenia. Jeśli prawnik da dupy nie chroni cie nic absolutnie nic bo nie masz z nim umowy o świadczenie usług. Możesz co najwyżej tupac nogami i błagać firmę o to by zrobiła tak jak chcesz a ostatecznie to oni będą decydować o twoim pozwie.
Odpowiedz
#6

Spółki z o.o. nie są kancelariami prawnymi, nie ponoszą też odpowiedzialności za końcowy wynik, prawnik ponosi. Są w pewnym sensie pośrednikami, lepiej iść bezpośrednio do prawnika. Każdy adwokat ponosi odpowiedzialność odszkodowawczą oraz dyscyplinarną.
Odpowiedz
#7

Też jestem na etapie poszukiwania ale jeśli chodzi o spółki z o.o. to każdy odradza. Ta konkretna firma zajmowała się windykacją, nagle zobaczyli kasę ze spraw kredytów we frankach to teraz niby się we frankach specjalizują
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości