Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kiedy można uzyskać podział majątku w nierównych częściach

#1

W zeszłym roku złożyłam pozew o podział majątku, odbyła sie pierwsza sprawa i aktualnie czekam na 2. Interesuje mnie czy zawsze zgadzacie sie co do równego podziału majątku, czy może komuś udał sie udowodnić nierówny jego podział i jak to wtedy przebiega.
Odpowiedz
#2

Masz adwokata? Czy odważnie sama złożyła wniosek o podział?
Odpowiedz
#3

mam ale taka dupa wołowa z niej a na zmiane mnie nie stac chyba, że mi odda częśc kasy. Ale i tak nie wiem do kogo tu pójść we Wrocławiu. Niby adwokatka do której się zgłosiłam miała być dobra a jest tragedia
Odpowiedz
#4

Moja adwokat mowila ze zazwyczaj jest pół na pół, zadko zdarza sie ze jedna ze stron dostaje wiecej ale dotyczy to spraw np gdy jedna ze stron wylozyla cala kwote na remonty i moze to udowodnić
Odpowiedz
#5

Skąd macie kwotę podziału?
Odpowiedz
#6

Z wszystkich wspolnych rzeczy ale oprocz tego ex gral namietnie na gieldzie i przegral spora kwote mowilam adwokatowi o tym ale stwierdzil ze to sie nie liczy zeby zrobic nierowny podzial poza tym ja caly czas pracowalam nawet jak urodzilam dziecko dostawalam poeniadze czy ta macierzyński czy wychowawczy a on lezal na kanapie hu... go interesowalo. Dlatego mnie interesuje ten nierowny podział.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości