Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kolejne odroczenie sprawy o aliemnty

#1

Wczoraj miałam już 3 sprawę o alimenty którą mi odroczono ze względu na to że ojciec dziecka się nie wstawia i nie odbiera wezwań. Zostali wezwani jego rodzice. Pytanie moje co jeśli oni też się znowu nie wstawia to nadal będę mieć odroczona sprawę? Dodam że moja sprawa o alimenty trwa już rok. Nie wiem co mam już robić jak prosić sedzine by w końcu zrobiła to zaocznie
Odpowiedz
#2

Ja zaraz wnioskowałem o kuratora.
Odpowiedz
#3

Czyli muszę ją pisać ten wniosek i składać? Czy sedzina to powinna zrobić?
Odpowiedz
#4

Proszę złożyć Pismo i zabezpieczenie alimentacyjne
Odpowiedz
#5

Zapomniałam dodać że zabezpieczenie mam w kwocie 400zl
Odpowiedz
#6

Ja bym wnioskowala o kuratora. Rok to bardzo dlugo, a alimenty zapewne beda zasadzone od dnia zlozenia wniosku wiec zainteresowany bedzie mial wiele do powidzenia wtedy nagle.
A czy wywiazuje sie z zabezpieczenia i placi po te 400 zl?
Odpowiedz
#7

Nie właśnie nie płaci i toczy się już postępowanie w tej sprawie na policji. Kolejny termin mam na czerwca gdzie sąd po raz kolejny wzywa jego rodziców
Odpowiedz
#8

Jezeli jego rodzice sie nie wstawia (u mnie tak bylo z synkiem) to sedzina wyda zaoczne postanowienie w tej sprawie.

Ale ja juz tez tracilam cierpliwosc i na sprawie gdy juz padlo slowo zaocznie mialam wnioskowac o kuratora bo to byla straszna udreka.
Odpowiedz
#9

No to mam nadzieję że tak będzie bo za pierwszym razem jak się nie wstawili to sedzina nałożyła na nich grzywnę więc teraz myślę że w końcu się zjawia

Właśnie ja już też mam dość chodzenia po sądach i proszenia się o to by w końcu dostać na syna alimenty które napewno będzie płacił fundusz
Odpowiedz
#10

Wniosek o wydanie wyroku zaocznego
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości