Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Law24 Komarnicka Korpalski Kancelaria Prawna sp. j. Opinie

#1

witajcie, poszukuję informacji o kancelariach specjalizujących się w kredytach frankchowych. Myślę aby zlecić sprawę Law24. Czy ktoś zlecił im prowadzenie sprawy i może wystawić im jakąś rekomendacje?
Odpowiedz
#2

Kancelaria dobra, mają sukcesy na koncie
Odpowiedz
#3

Polecasz bo skorzystałeś z usług czy słyszałeś tylko o tej kancelarii?
Odpowiedz
#4

Nie korzystałem, ale jak poszukiwałem kancelarii do poprowadzenia mojej sprawy to analizowałem temat i właśnie tą kancelarię
Odpowiedz
#5

Ok dzięki za informacje. Jeśli można jeszcze to dlaczego nie zdecowałeś się na law24 i ewentualnie kto prowadzi Twoją sprawę?
Odpowiedz
#6

Zadecydowały koszty oczywiście. Miałem ściśle określony budżet na tą akcje. Moją sprawę prowadzi adwokat Paweł Borowski z Wrocławia
Odpowiedz
#7

A możesz mi napisać jakie w przybiżeniu są koszty i czy coś udało się znegocjować od pierwszej wyceny. Czy faktycznie ceny ma tak konkurencyjne jak wszędzie piszą?. Dzieki i już więcej nie męczę
Odpowiedz
#8

O kosztach niestety nie bo mam zastrzeżenie w umowie ale z tego też co się zorientowałem to koszty są różne w zależności od umowy i banku. Trochę udało się znegocjować, ale po rozmowach i wizycie w kancelarii. No ma konkurencyjne.

Co do Law 24 to bardzo dobra kancelaria i zasadniczo gdyby nie cena to bym ich brał. Natomiast warto przy poszukiwaniu kancelarii porównać sobie ceny 3-4 prawników np w Warszawie są jeszcze dobre kancelarie i o dziwo ceny tych wszystkich kancelarii bardzo się nie różnią. Licz się z tym, że zdobycie ofert potrwa z miesiąc albo 2 bo te dobre kancelarie mają dużo pracy na odpowiedź czekasz tydzień, trzeba się przypominać dzwonić wtedy może szybciej ale jak nie ma odpowiedzi na maila przez kilka dni to dzwoń bo inaczej twoja sprawa będzie leżała gdzieś na dnie. To kila takich porad ode mnie, proste ale bardzo ważne. I najważniejsze należy działać a nie odkładać sprawę na później aby w końcu zdjąć tą pętle z szyi. pozwodzenia
Odpowiedz
#9

Jak ktoś szuka kancelarii to dobry wątek na ten temat jest tu http://sprawdzony-adwokat.pl/forum/Threa...-polecacie
Odpowiedz
#10

oni chyba siedzą mocno w pozwach zbiorowych
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości