Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nowa ustawa dla frankowiczów czekać czy pozywać bank?

#1

Pytanie czy ta nowa ustawa coś zmieni czy nie ma już co czekać i trzeba zlecać i składać pozwy?
Odpowiedz
#2

Ta ustawa jest kompletnie bez sensu i nie pomaga wręcz szkodzi. Możesz śmiało pozywać już teraz nie czekając na nic .

Cytat znaleziony na innym forum

"Moi Drodzy.
Ostatnie dwa dni, to arogancja i ignorancja władzy. Zdanie Suwerena-kredytobiorcy nie liczy się zupełnie. My im mowimy: nie chcemy tej ustawy, nie rozwiązuje żadnego problemu. Banksterzy mówią: nie chcemy tej ustawy (choć z innych powodów), a ustawodawca i przedstawiciele Pinokia? Świetnie, uchwalimy ja dla nas samych, przecież musimy ogłosić sukces, spełnienie obietnicy.
Bańka śmiał się wczoraj perfidnie z nas patrzył mi w oczy i śmiał mi się prosto w twarz. Dumny i pewny siebie.
Wczorajszy dzień na komisji pokazał, jak spijaja sobie z dziubkow, jak upodlają nas nie pozwalając się wypowiedzieć.
Jedyną decyzja, jaką mogliśmy podjąć, to było wyjście. Ile można pozwalać sobie na policzkowanie?
Wczorajszy dzień to była hucpa i hańba.
Wnioski?
- wszyscy powinniśmy składać pozwy do sądów, negocjować stawki z prawnikami i składać pozew. Linia orzecznicza uksztaltuje się na naszą korzyść, nie patrzcie na to, co dziś się dzieje, poprostu PROSZE idźcie do Sądu. Zablokujmy, sparalizujmy naszymi sprawami Sądy i pokażmy w ten sposób, że jest nas ogromna rzesza."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości