Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Obrona przed oskrarżeniami o gwałt

#1

Witam. Kolega ma taką sytuację. Uprawiał seks z dziewczyną (partnerką), ślady naskórka pod paznokciami i inne dowody. Ona z zemsty za zdradę podała go na policję, że ją zgwałcił. Prawdy nie wiadomo, ale ja mu wierzę. On nie nagrywał tego jak uprawiają seks, bo nikt normalny tak nie robi, a ona może powiedzieć wszystko i w tym momencie jest słowo przeciwko słowu. Ona mówi, że chciała go zostawić, dlatego ją zgwałcił. Jak on może dowieść swojej niewinności?
Odpowiedz
#2

Kobiecie uwierzą w 99% przypadków. Jeśli nie ma dowodów zgody na seks, to będzie bardzo trudno
Odpowiedz
#3

Kolega niech idzie szybko do dobrego prawnika. Miałem podobną sytuację i tylko dzięki dobremu adwokatowi się wybroniłem
Odpowiedz
#4

Który to adwokat daj jakieś informacje?
Odpowiedz
#5

Na pewno dobry
Odpowiedz
#6

Kobiecie uwierzą ale bez dobrego adwokaciny trafi do pierdla bardzo szybko bardzo ciężka sprawa
Odpowiedz
#7

Ile czasu upłynęło między zdarzeniem a zgłoszeniem na policję? czy zrobiła obdukcję? kto kogo zdradził - jest mowa o zemście?
Odpowiedz
#8

Krótko, do 24h. Zrobiła obdukcję. On ją zdradził wcześniej, a ona z zemsty taki podstęp zrobiła wyrachowany.
Odpowiedz
#9

Jeżeli tak dokładnie jest, to z ich dwójki tylko jedna osoba popełniła przestępstwo - ona.

Jeżeli jednak chłopakowi zostanie postawiony zarzut, to od razu należy zatrudnić obrońcę.
Odpowiedz
#10

w przypadku przesłuchiwania to co jest ważne to by opis zdarzeń przestawiony przez kolegę był spójny, jeżeli jest tak jak mówi, niech trzyma się prawdy i tylko prawdy. Jeżeli dziewczyna mówi nieprawdę w jej zeznaniach mogą występować niespójności. Czy znajomy był już wzywany?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości