Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Odszkodownie za wypadek adwokat

#1

proszę o informacje do którego adwokata / kancelarii adwokackiej w Warszawie zgłosić się ze sprawą o odszkodowania za wypadek. Nie interesują mnie żadne spółki, nachalnie mnie atakują cały czas podsuwają nie uczicwe umowy. Inetresuje mnie tylko bezpośrednie zlecenie sprawy dobremu prawnikowi - adwokatowi lub radcy prawnemu bez pośredników
Odpowiedz
#2

(04-02-2019, )Takitaqqq napisał(a):  proszę o informacje do którego adwokata / kancelarii adwokackiej w Warszawie zgłosić się ze sprawą o odszkodowania za wypadek. Nie interesują mnie żadne spółki, nachalnie mnie atakują cały czas podsuwają nie uczicwe umowy. Inetresuje mnie tylko bezpośrednie zlecenie sprawy dobremu prawnikowi - adwokatowi lub radcy prawnemu bez pośredników

Mogę polecić adwokata w Warszawie - Agnieszka Galiszewska, tel 518 908 188. Pani Mecenas prowadziła mi sprawę o odszkodowanie. Nie ma problemu z kontaktem, na bieżąco informuje co się dzieje w sprawie.
Odpowiedz
#3

W Katowicach i Krakowie działa bardzo dobry prawnik. Krzysztof Bilski jest doświadczonym adwokatem z wieloletnim stażem więc na pewno będzie wiedział co robić. Zawsze angażuję się w sprawy swoich klientów, więc jeśli zależy ci na szybkim i efektywnym załatwieniu sprawy to naprawdę warto zgłosić się do adwokata Bilskiego. Tu jest link do jego strony LINK - Kancelaria Prawna Katowice
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości