Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Opieka - negatywna opinia kuratora

#1

Czy ktoś miał sytuację, że pomimo iż całe życie opiekował się dziećmi, nie pije,nie cpa nie ma nikogo ani nie porzucił nigdy dzieci-nie dostał opieki nad dziećmi?? Dostałam negatywną opinię od kuratorki co mnie zaskoczyło, mąż na spotkaniu mnie oczernial, powiedzial że zmanipulowalam dziećmi-nie dał mi dojść do słowa. W opinii kuratorki nie daję gwarancji dobrego wychowania dzieci. Mąż interesuje się nimi od momentu separacji i zrobi wszystko by mi je odebrać. Nie mogę uwierzyć w taką niesprawiedlosc. Przez lata znosiłam jego znęcanie się nade mną a teraz to..
Odpowiedz
#2

Mam podobną sytuację....tylko że dzieci poszły do niego trzy lata po rozwodzie i też sąd oznajmił że ma lepsze predyspozycje wychowawcze ....co za argument bo do wychowywania dzieci to jest dwoje rodziców A nie tylko matka albo ojciec
Odpowiedz
#3

Byłam pewna, że kuratorka widzi że on mnie atakuje, powiedzial że zmanipulowalam dziećmi i dlatego chcą być ze mną- ona w to uwierzyła!
Odpowiedz
#4

Kurator to nie koniec, finalnie liczy się badanie w OZSS.
Odpowiedz
#5

złóż skargę na kuratora, poproś o opinię psychologa, poproś o opinię z twojego zakładu pracy, walcz, to że wygrał bitwę to nie znaczy że wojnę.
Odpowiedz
#6

Po co walczyć? Można się dogadać... Zaproponuj opiekę naprzemienną... rozmawiaj... jak nie potrafi się zajmować dziećmi to Mu pomóż, naucz Go się Nimi zajmować... Nie załamuj się.... I pamiętaj Dzieci są najważniejsze i prawo mają do obojga rodziców....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości