Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Polisolokaty jak odzyskać pieniądze

#1

witam, 3 lata temu posiadałem polisolokatę w Getin Bank, przy likwidacji pobrali mi oczywiście opłatę likwidacyjną poprzez co jestem stratny dość duzo pieniędzy. Kilka dni temu zgłosił się do mnie prawnik który twierdzi, że za darmo odzyska tą opłatę likwidacyjną. Czy ktoś może coś na ten temat powiedzieć, może jakiś prawnik się wypowie. Bardzo mi zależy
Odpowiedz
#2

Jest sport firm które zajmują się kwestią odzyskania nieczciwie pobranych opłat likwidacyjnych w przypadku polisolokat. Najważniejsze jednak aby wybrać do takiej sprawy adwokata albo radcę prawnego. Teraz wielu ekspertów zakłada kancelarie prawne i podszywa się pod prawników albo sugeruje, że nimi są a tak naprawdę nie mają żadnego tytułu i prowadzą jedynie sp. zo.o. Takim nie zlecaj sprawy tylko normalnym kancelariom adwokacim lub radcowskim. Ale tak odzyskanie pieniędzy z polisolokaty jest możliwe jak najbardziej zwłaszcza teraz w 2018r, gdzie jest sporo korzystnych orzeczeń w sprawie polisolokat
Odpowiedz
#3

Z pewnością nikt nie zrobi tego za darmo. Będzie pewnie zapis w umowie, że wynagrodzenie to jakiś procent z odzyskanej sumy. Warto wybrać też z tego powodu adwokata lub radcę prawnego bo w takim przypadku na pewno będziesz miał uczciwą umowę a w przypadku firm sp. z o.o. możez podpisać różne cuda. Były już afery z takimi firmami od polisolokat co mocno reklamowały się na facebooku, że za darmo odzyskają pieniądze z polisolokaty, ludzie podpisywali umowy i pieniądze trafiały faktycznie do tyhch firm a nie do ludzi
Odpowiedz
#4

Ok rozumiem. Jeśli możecie mi dać namiar na jakaś sprawdzoną kancelarię od tych spraw. Najlepiej z Warszawy aby samodzielnie podejść z papierami i zobaczyć prawnika
Odpowiedz
#5

W tych sprawach prawnik może być z dowolnego miasta nie musi być z Warszawy. Ważne aby doświadczenie miał i był uczciwy
Odpowiedz
#6

Pełno jest tego. Ztym to nawet do sp. z o.o. można iść
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości