Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pomoc adwokat za niesłuszne skazanie

#1

W roku 2012 zostałem zatrzymany wraz kuzynem przez policję jako podejrzani o dokonanie włamań i kradzieży zostalismy osadzeni w izbie zatrzyman następnego dnia przesłuchanie bicie kopanie skucie kajdankami i razenie paralizatorem muj kuzyn nie wytrzymał tego zeby przerwać ten ból przyznał sie zeby dali mu spokój juz ale musiał powiedzieć ze robił to ze mną postawiono nam 23 zarzuty z czego nic nie zroblem zaczeli pisać zeznania po swojemu co jak bylo napisali ze odciski palcuw pasują ze nagrania z kamer nigdy tych dowoduw mi nie pokazano nawet w sądzie bo ich nie było nigdy sąd skazał mnie z kuzynem po 3 lata więzienia i zobowiązał do naprawienia szkody pokrzywdzonym odsiedzialem 3 lata za nic i jescze muszę spłacać pieniądze ludziom mi obcym za nic a prawdziwi sprawcy chodzą po ulicy i sie śmieją czy mogę wnieść o ponowne rozpoznanie sprawy. Szukam prawnika w Warszawie który pomoże w takiej sprawie?
Odpowiedz
#2

Jeżeli został pan niesłusznie skazany lub aresztowany to będzie Panu przysługiwało odszkodowanie, jest 552 KPK, a pomocniczo stosowane są przepisy KC (jest to wyjątek, ale w KPK jest przepis prawa materialnego).
Odpowiedz
#3

Jeśli wyjdą nowe fakty lub dowody to postępowanie wznowieniowe. Jak na teraz to wyrok ma powagę rzeczy osądzonej.
Odpowiedz
#4

Podejrzewam że to będzie dość skomplikowana sprawa, dlatego warto mieć przy sobie dobrego adwokata. Tu są namiary na prawnika z którego usług korzystałam osobiście, 3 miesiące temu. http://kancelaria-prawna-gliwice.pl/ Adwokat Krzysztof Bilski to fachowiec w swojej dziedzinie i z pewnością poradzi sobie z każdą sprawą w tym stylu. Działa w miastach takich jak Katowice czy Kraków.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości