Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pozbawienie władzy ojca dzieci

#1

Chce pozbawic wladzy ojca dzieci. Jestesmy po rozwodzie z jego winy(prawa ma ograniczone). Od 2 lat nie interesuje sie dziecmi nie widuje z nimi choc mu tego niezabraniam (w postanowieniu ma mozliwosc w kazdy wekend zabrac do siebie). Nie placi alimentow( FA). On glupio tlumaczy ze chce brac dzieci ale nie ma jak bo ja nie odbieram tel lub zmienilam numer -jest to nieprawda. Straszy ze bede miala kare jak mu utrudnie kontakt z dziecmi a przeciez on nawet sam nie zabiega o dzieci...adwokat twierdzi ze teraz jest ciezko pozbawic wladzy. Jak to moze byc w moim przypadku? Dzieci nawet niechca sie nazywac jak on i prosza zeby im zmienic nazwisko na moje.
Odpowiedz
#2

trudno będzie go pozbawić praw jeśli płaci na dzieci,a w sadzie może powiedzieć,właśnie, że utrudnia mu pani kontakty z dziećmi tak , bo to ciężko pozbawić go praw ,a zmiane nazwiska musi wyrazić ojciec zgode , bądz droga sadowa ciężko cokolwiek poradzić
Odpowiedz
#3

Wniesienie pozew o odebranie praw rodzicielskich, przedstaw argumenty rzeczowo,wszystko wyjdzie na sprawie. Mi się udało. W razie czego powołaj na świadka bliska osobę z otoczenia ale wiarygodna,która często jest z Tobą i zna sytuację. Nie ma co gdybać, od tego jest sad
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości