Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pozew grupowy millenium kancelaria Drzewiecki, Tomaszek opinie

#1

Pozew grupowy millenium kancelaria "DTW" czy warto przystąpić ?! Ogólnie jakie są opinie o tej kancelarii bo w internecie z tego co widzę zdania są bardzo podzielone
Odpowiedz
#2

Czy stać Cię na indywidualny?
Odpowiedz
#3

Ta kancelaria to się chyba specjalizuje we wciąganiu ludzi w pozwy zbiorowe. Nie mam szacunku dla takich prawników. Oni dobrze wiedzą ile to będzie trwać i jak się może skończyć ale wolą zgarnać jednorazowo wynagrodzenie na dobre mieszkanie w Warszawie niż realnie pomóc ludziom w potrzebie. Trzymał bym się z daleka i w sprawach zbiorowych i indywidualnych skoro mają takie podejście
Odpowiedz
#4

Jak najbardziej się z tym zgadzam. Specjalizują się w pozwach grupowych czyli w temacie dzięki któremu kancelaria i prawnicy zgarniają grupą kasę a osoby które to zlecają zostają wplątane w długotrwałe postępowanie. Prawnicy odradzają tego typu postępowanie w sprawach kredytów we frankach czy innych przeciwko bankom. Zdecydowanie lepiej iść w pozew indywidualny albo ewentualnie hybrydowy w przypadku kredytu
Odpowiedz
#5

Tak właśnie myślałem z tym, że koszty mnie przerażają w przypadku pozwu indywidualnego
Odpowiedz
#6

a jak bardzo Cię "przeraża" kwota Twojej wygranej? Warta kosztów?
Odpowiedz
#7

Kredyt w 2008r na 86000zł obecnie według mille...około 94000żł po przeliczeniach w kalkulatorze około 20000zł nadpłaty i 55000 pozostałego kredytu. Byłem u prawnika jednak koszty przerastają moje możliwości
Odpowiedz
#8

na ile prawnik wycenił usługę?
Odpowiedz
#9

A sprawdzałeś jedną ofertę? Musisz spytać kilku prawników by mieć pogląd. Napisz do: mec. Barbara Garlacz, Mazur i Wspólnicy, Sosnowski adwokaci i radcowie prawni (do wyboru do koloru). A dopiero wtedy bedziesz mial porównanie kosztów i wybierzesz coś dla siebie.  Pamietaj że mozna się dogadać na płatności w ratach. Wtedy to nie boli.
Odpowiedz
#10

Jasna sprawa. Dzięki za opinie i pomoc
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości