Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Odpowiedź banku na pozew

#1

Na początku listopada składam pozew przeciwko bph o zapłatę.

Czy ktoś będąc w podobnej sytuacji może podzielić się informacją co istotnego zawiera odpowiedż banku na taki pozew.(w jaki sposób bank (próbuje się bronić?).
Odpowiedz
#2

Ja już czekam na odpowiedź, spodziewam się bardzo obszernego bajduzenia. Indeksacja jest abuzem i cokolwiek nie napiszą nie zmienia tego.
Odpowiedz
#3

Właśnie chciałbym poznać to wszystko "cokolwiek" aby rozszyfrować scenariusz obronny banku.Chcę po prostu jak najlepiej się przygotować do rozprawy. Im więcej znam szczegółów od was (osób walczących) tym łatwiej będzie mi prowadzić pozew przeciwko bph.A wiadomo , że diabeł tkwi w szczegółach (zwłaszcza u banksterów).
Odpowiedz
#4

Różne bzdury piszą np:

1. "Kredyt złotowy jest przyznawany i spłacany w polskich złotych (PLN). Kredyt walutowy jest zaś każdorazowo wyrażony w walucie innej niż złoty, w tym przez zastosowanie indeksacji lub denominacji. Konsekwencją tego jest to, że rachunek kredytu indeksowanego prowadzony jest również w walucie obcej, a wypłaty i wpłaty z tego rachunku dokonywane są w walucie obcej kredytu"


2. A to jeszcze lepsze: "Zaciągając kredyt, powodowie otrzymali od Banku
CHF na swój rachunek kredytowy. Aby go uruchomić i dokonać wypłaty w PLN, kredytobiorca musi zatem sprzedać otrzymaną od Banku walutę CHF - tak, aby uzyskać PLN, a zatem po kursie kupna (Bank kupuje walutę)."

papier przyjmie wszystko...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości