Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rezygnacja prawnika i powołanie nowego

#1

Czy prawnik w sprawie cywilnej (rozwód) może przed ostatnią rozprawą, po uiszczenie opłat, zrezygnować z reprezentowania klientki? Co zrobić w takiej sytuacji czy musi on oddać pieniądze, co zrobić jak sprawa jest za kilka dni? Chcę jakoś szybko powołać nowego prawnika do sprawy - tym samym szukam informacji jak to zrobić no i kto podejmie się takiej sprawy na ostatnią chwilę w Warszawie. Dzwoniłam dziś do jednej kancelarii i powiedzieli mi kosmiczne pieniądze za przejęcie sprawy
Odpowiedz
#2

A podal powod rezygnacji? Adwokat czy radca prawny?
Odpowiedz
#3

Adwokatka nie podała przyczyny rezygnacji, przez 4 miesiące w ogóle nie było z nią kontaktu.
Odpowiedz
#4

ale dała wypowiedzenie pełnomocnictwa? Jakieś uzasadnienie?
Odpowiedz
#5

Nic nie dostałem. znajomy był u niej i przez niego dowiedziałem się, że dłużej nie będzie prowadzić mojej sprawy, bez żadnych wyjaśnień.
Odpowiedz
#6

Dlatego właśnie zawsze należy szukać kompetentnego adwokata który da radę stanąć na wysokości zadania. Do tej sprawy polecam Krzysztofa Bilskiego, to sprawdzony i doświadczony adwokat który dobrze radzi sobie z trudnymi sprawami. Fachowo podchodzi do każdego zlecenia i bardzo angażuje się w sprawy swoich klientów. KLIKNIJ – Kancelaria Adwokacka Katowice.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości