Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Potrzebuje kilku informacji jak są nastawione sądy na to. Otóż. Standard zdrada i to nie pierwsza. Na każdą mam dowód bo miał konta na portalach rozmowy gg zdjęcia SMS. Teraz to przegioł bo woził naszego syna do niej i ja podczas mojej nieobecności przywiózł do domu. Kazał synowi nie mówić co się dzieje bo podobno ja zazdrosna bym była. Kazałam mu się wynosić do niej to niechce. Mieszkanie służbowe więc mnie z niego nie wyrzuca z dzieckiem. Teraz próbuje mi wmawiać że w sądzie będzie się powoływał na brak pożycia małżeńskiego gdzie od jakiegoś czasu się lecze. No ale przy tylu zdradach to jakie to pożycie może być
Winę chce zrzucić na mnie opierając się tylko na argumencie o braku pożycia. Zneca się psychicznie i wmawia mi że to moja wina. mam dowody na zdrady ale i tak gdzieś pozostaje nie pokój że mnie udupi bo ciągle mi to powtarza. Jak było u was?
Odpowiedz
#2

Wcale nie tak łatwo jest uzyskać rozwód z winy z powodu zdrady.
Odpowiedz
#3

Spokojnie można dostać rozwód z powodu zdrady jeśli udowodnisz ze to właśnie zdrady męża doprowadziły do rozpadu związku, nie jest to wcale trudne a wręcz łatwe. Sędziowie to też ludzie więc widzą jak się sprawy mają jak facet ma kochankę
Odpowiedz
#4

Dużo zależy od tego czy sędzia to kobieta czy mężczyzna jeśli podstawą rozwodu jest zdrada
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości