Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rozwód z orzekaniem o wine bez adwokata?

#11

Ja bez adwokata na 3 rozprawie tylko i wyłącznie wina jego.Dowody to wyrok o znęcanie psychiczne i leczenie odwykowe przymusowe.
Odpowiedz
#12

W zasadzie adwokat to taka deska ratunkowa w krytycznej sytuacji na rozprawie. Wszystko zależy od dowodów i zeznań.
Odpowiedz
#13

Może być trudne, może być łatwe. Wszystko zależy od tego jakie masz dowody (jak silne) i co zrobi druga strona.
Jeżeli będzie się broniła, zacznie stosować kruczki i sztuczki to możesz sobie sama nie poradzić.
Myślę, że po pomoc do adwokata powinnaś się zwrócić, choćby po to, żeby prawnik doradził Ci jak przygotować pozew i jakie dowody dołączyć.
Odpowiedz
#14

Ja już po 3 rozprawach z adwokatem, z dowodami i dalej sędzia meczy mnie żebym wzięła bez orzekania o winie albo żeby mąż się przyznał. Nie rozumiem takiego przeciągania
Odpowiedz
#15

Jak ktoś zamirza sam walczyć w sądzie o rozwód z orzekaniem o winie ( co osobiście odradzam ) to należy zromadzić naprawdę dużą wiedzą. Informacji jest sporo w internecie.

na start: Jakie dowody należy zgromadzić, aby sąd udzielił rozwodu z winy małżonka?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości