Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rozwód z orzekaniem o wine bez adwokata?

#1

Cześć!

Proszę o rady osób które otrzymały rozwód z orzeczeniem o winie. Czy jest to trudne do uzyskania bez pomocy adwokata?
Odpowiedz
#2

Nie, ja na 1 sprawie dostałam rozwod z orzekaniem o winie, adwokat nie dojechala bo była w ciązy wiec na sali sądowej uznałam że w sumie mam mocne dowody i mowie prawde i byłam sama
Odpowiedz
#3

Ja mialam adwokata w sumie 3 sprawy ciągnęły się 12 miesięcy ,z adwokatem czuje się pewniej ,przygotowuje nas co mamy mówić ,jak się zachowywać ,i on się udziela na sprawie my tylko w roli świadka, ja na pewno sama bym tego nie uzyskała co z adwokatem tym bardziej ze człowiek jest tak strasznie zdenerwowany ,zestresowany
Odpowiedz
#4

Uzyskałam na pierwszej rozprawie , ale z adwokatem
Odpowiedz
#5

Ja na 6 sprawie otrzymałam rozwód z orzeczeniem o winie.Adwokata miałam i mam ponieważ druga strona się odwołała.Obecnie czekam na Apelację która będzie za rok.
Odpowiedz
#6

Ja jestem po pierwszej sprawie, bez adwokata. Może być ciężko. Na następną sprawę ma być powołanych 4 świadków. Jeszcze mąż ma 2 wyroki karne o przemoc domowa. Zastanawiam się nad adwokatem i raczej takiego wynajmę, nie wiem tylko jak zabrać się za poszukiwania?
Odpowiedz
#7

(04-18-2018, )Fririfika napisał(a):   Zastanawiam się nad adwokatem i raczej takiego wynajmę, nie wiem tylko jak zabrać się za poszukiwania?

To popularne sprawy. Popytaj znajomych ktoś pewnie doradzi prawnika
Odpowiedz
#8

a mam z orzeczeniem o winie, ewidentna wina ex, począwszy od pozwu, całość przeprowadziłam sama bez pomocy i wiedzy prawniczej.Troszkę to trwało ale osiągnęłam to co chciałam.
Odpowiedz
#9

I jak tegi Pani dokonała? U mnie niby też ewidentne wina, a wystarczyło, że on powiedział, że nie dbalam o dom i dzieci- są opinie kuratorów i MOPSU, że jednak dbalam. A mimo to sprawa będzie kolejna. On ma adwojata
Odpowiedz
#10

U mnie była perfidna zdrada, miałam świadków, on nie stawiał się na rozprawy, była apelacja z jego strony ale z wyrokiem na moją korzyść. Opinie na piśmie są bardzo ważne, szkoła, opieka, sąsiedzi.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości