Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Odzyskanie Ubezpieczenia niskiego wkładu własnego UNWW a przedawnienie

#1

Witam 
Czy moge jeszcze walczyć o zwrot NNW do umowy podpisanej w wrześniu 2008 roku?
Co z tą nowelizacją o skróceniu okresu przedawnienia?
Odpowiedz
#2

Mam kredyt w BPH, wiem że płaciłam jakieś ubezpieczenie od niskiego wkładu własnego, i co 5 lat przeliczają mi wartość mieszkania oraz kredytu a że wartość mieszkania jest niższa to do całości kredytu dodają mi okrągłą sumkę, jak mam to zareklamowac? Czy komuś się udało? Macie gotowe druki reklamacji? Proszę podeslijcie
Odpowiedz
#3

(08-17-2018, )Wronecki napisał(a):  Mam kredyt w BPH, wiem że płaciłam jakieś ubezpieczenie od niskiego wkładu własnego, i co 5 lat przeliczają mi wartość mieszkania oraz kredytu a że wartość mieszkania jest niższa to do całości kredytu dodają mi okrągłą sumkę, jak mam to zareklamowac? Czy komuś się udało? Macie gotowe druki reklamacji? Proszę podeslijcie

Oni to nazwali " opłatą manipulacyjną" i twierdzą, że nie ma nic wspólnego z UNWW. Taka sztuczka.

Pisałam reklamację to ją olali, do BPH to tylko z prawnikiem w sprawach UNWW
Odpowiedz
#4

A co 5 lat przeliczanie od nowa i powiększanie mi długu....to co opłata manipulacyjna jest? Do którego adwokata z tym iść najlepiej??
Odpowiedz
#5

Najlepiej robić odzskania UNWW razem ze sprawę o odfrankowienie lub unieważnienie kredytu
Odpowiedz
#6

ja tez mam opłatę manipulacyjną. Piierwszy i NAJWAŻNIEJSZY krok - wchodzisz na ten ich system Sezam24 i szukasz tego momentu doliczenia Ci do salda "opłaty manipulacyjnej". Najprawdopodobniej będziesz miała przy tym księgowaniu NUMER POLISY (matoły!). Robisz szybciutko zrzut i print screena. Jak już masz na kompie je - piszesz pismo do BPH o udostępnienie Ci dokumentacji polisy UNWW numer........, za którą płącisz składkę. Wtedy bank Ci odpisze, że owszem ma taką polisę, lecz nie może jej udostepnić, bo nie jestes strona umowy. i BANG! Z tym do Rzecznika Konsumentów i Rzecznika Finansowego - może być tak, e to wystarczy. Jesli nie - to w sądzie powinnaś już wygrać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości