Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Unieważnienie kredytu we frankach ile kosztuje?

#1

Proste i szybkie pytanie ile kosztuje średnio u adwokata poprowadzenie sprawy o unieważnienie kredytu frankowego?
Odpowiedz
#2

Pytanie ani nie proste ani nie szybkie "unieważnienie kredytu frankowego" to bardzo skomplikowana sprawa w każdym przypadku wygląda nieco inaczej. To jest sprawa która wymaga konsultacji z adwokatem
Odpowiedz
#3

ok rozumiem ale ja chcę wstepnie się rozeznać ile to kosztuje bo nie wiem czy mnie stać, nie chcę też płacić za luźne gadki z adwokatem jak nie wiem czy coś z tego wyniknie
Odpowiedz
#4

Wcale nie trzeba płacić. Wysyłasz umowę do bezpłatnej analizy tylko do dobrej i sprawdzonej kancelarii, dostajesz analizę i koszty. Czasem trzeba chwilę poczekać bo kancelarie dobre mają sporo pracy ale masz wszystkie informacje od czego zacząć
Odpowiedz
#5

Ok a podasz mi namiar na dobrą kancelarię która specjalizuje się w unieważnieniach takich umów frankowych i jeszcze najlepiej aby to była dobra i w miarę tania kancelaria ? Będę wdzięczny
Odpowiedz
#6

Wyszukaj kancelarie frankowe w takich miastach jak Warszawa czy Wrocław, tam idzie najwięcej spraw więc i adwokaci są doświadczeni
Odpowiedz
#7

Jakiś bardziej konkretny namiar na tego adwokata?
Odpowiedz
#8

Szukaj pranwników bezpośrednio nie sp. z o.o.
Odpowiedz
#9

ok dzięki za info zaczynam działać
Odpowiedz
#10

Ceny są bardzo różne dużo zależy od tego w jakim masz banku kredyt, jaka to umowa i oczywiście kwota kredytu też istotna
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości