Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Unieważnienie kredytu we frankach ile kosztuje?

#11

To się ostatnio bardzo zmienia. Najlepsze kancelarie podnoszą ceny bo mają wielu klientów a te słabsze w rankingach mają ceny niskie. Pytanie czy w takich sprawach opłaca się iść do kogoś kto nie jest sprawdzony....
Odpowiedz
#12

W kwestii kosztów, skrzętnie omijany jest temat, który większość ludzi zniechęca do działania, czyli, co jak przegrają we wszystkich instancjach. Wszyscy się skupiają na kosztach dla prawników, success fee, a nikt nie mówi, ile trzeba będzie zapłacić kosztów sądowych i zastępstwa prawnikom banku... A jak się przeleci wszystkie instancje i przegra, to jaka to będzie wartość? Niemała...
Odpowiedz
#13

Kluczowe pytanie ile kosztuje unieważnienie umowy we frankach odpowiedź macie zawsze w umowie. Generalnie Sucess fee po ewentualnej wygranej to są spore kwoty. Do swojego prawnika musisz mieć zaufanie. Jeśli uważasz, że ta oferta to naciąganie, nie korzystaj z niej. Nie możesz tak myśleć o swoim prawniku. Ja przeanalizowałam bardzo wnikliwie oferty co najmniej 4 kancelarii, Więc szukaj tak długo, aż ktoś Cię przekona na tyle, że uznasz, że Cię nie naciąga, że jest wart tych pieniędzy, że pasuje Ci tez jako człowiek. Spotkaj się z wybranymi, negocjuj, podpisz najlepszą umowę w którą wierzysz. Ja szukałam swojego prawnika 2 miesiące i mimo, że w tym czasie przedawniły mi się dwie kolejne raty, uważam, że inaczej nie można. Powodzenia.
Odpowiedz
#14

ILE BY NIE KOSZTOWAŁO TO SIE OPŁACA skończyć z tym niewolnictwem i aby ukarać oszustów. Są chyba nawet nadal dobre kancelarie które nie biorą sucess fee na koniec?
Odpowiedz
#15

Jasne, że są wystarczy poszukać. Czasem nawet te najlepsze robią promocje i nie biorą - takie coś się zdarza
Odpowiedz
#16

Jak dobrze poszukasz to znajdziesz dobrą kancelarie w normalnej cenie
Odpowiedz
#17

A są takie co robią sprawy przeciwko GETIN BANK też bez premii za wygraną?
Odpowiedz
#18

Premia to nie problem teraz kancelarie biorą 5% kwestia, ze musisz wiedzieć jak to jest liczone i najlepiej aby premia była też określona maksymalną kwotą w PLN
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości