Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Utrudnianie kontaktów z dzieckiem - prawnik Wrocław

#1

Potrzebuję dobrego adwokata z Wrocławia który specjalizuje się w utrudnianiu kontaktów z dzieckiem. Proszę o informacje do kogo się z taką sprawą zgłosić. Ponadto mam pytanie miałem sprawę kilka dni temu o utrudnianie kontaktów z moim synem na sprawie wyszło czyli była żona twierdziła ze nie daje mi syna bo go molestowałem tłumaczenie uzasadnienie mąż przyprowadził mi syna dziecko miało w torbie mokrą pirzame na pośladkach zaczerwienienie po dwuch tygodniach dziecko nie dawało mi dotknąć kroca i tyłka podjęłam kroki zgłosiłam to na policje nigdzie wiecznej .zaznaczam ze żadna sprawa nue toczyła się wobec mnie ani nawet nie dostałem wezwania .po roku żona była budzi się ze krzywda się zdarzyła synowi i po moim zgłoszeniu utrudnianie kontaktów zgłasza sprawę o ograniczenie kontaktów z synem .podkreślam ze żona była kolo 3 mc temu zgadza się na poprawę moich kontaktów po przez przedszkole by pomogli mi z nim nawiązać z nim relacje moje pyranie brzmi skoro ja molestowałem dziecko według niej to co to ma pomóc dziecku co mogę zrobić z takimi oskarżeniami bo chyba to już przeginanie sprawa odroczona do listopada czekanie na opinie przeszkola psychologów wiem ze nie okaże się tak jak twierdzi bo nigdy bym dziecku żadnemu tak nie zrobił dziecko ma 6 lat i ma autyzm
Odpowiedz
#2

weź dobrego adwokata,niektóre kobiety nie cofną sie przed niczym,a teraz to "modny trend" oskarżyć o molestowanie dziecka.....
Odpowiedz
#3

Do takich spraw rodzinnych potrzebny dobry adwokat rodzinny
Odpowiedz
#4

w żadnym razie nie poddawaj się, sąd wyślę dziecko na badanie psychologiczne i wtedy wyjdzie prawda na jaw.
Odpowiedz
#5

Mialem to samo naszczescie zawsze sad jest po mojej stronie widzi jej postawe a moja i od wejscia wygrywalem a spraw bylo sporo
Odpowiedz
#6

Możesz też sam złożyć wniosek do sądu o przesłuchanie dziecka .
Odpowiedz
#7

Przesłuchanie dziecka z autyzmem? Żartujesz? W takich sprawach trzeb brać dobrą kancelarię adwokacką i niech działają takie zarzuty karne to nie przelewki
Odpowiedz
#8

Teraz pan raczej Nic nie zrobi prosze czekac na diagnose psychologow I jesli ona sie nie potwierdzi to dopiero w tedy z wnioskiem o znieslawienie. Moj Kolega mial taka sytuacje tylko tam nie chodzilo o molestowanie tylko o psychiczne znecanie sie nad corka gdy jest z u niego w odwiedzinach. Psychologowie nie potwierdzili tego. I pozniej on zlozyl do sadu ... Takze cierpliwosci na wszystko przyjdzie czas.
Odpowiedz
#9

A co z kontaktami z dzieckiem, bo skoro taki zarzut to sędzia by ograniczył lub też całkowicie zakazał kontaktów z dzieckiem? wiec chyba nie do końca dał wiare, a poza tym jaka matka by milczala gdyby krzywdę dziecku robil własny ojciec, od razu bo robila wszystko aby chronic dziecko, dla mnie to chora kobieta. Teraz to tylko czekać na wyniki badań a potem dobrać się jej do d...i do prokuratury o fałszywe zeznania i z powództwa prywatnego o pomówienie.
Odpowiedz
#10

Ciężka sytuacja bo dziecko z autyzmem ale ja bym sprobowała wniesc o psychologa sądowego jakieś badania psychologiczne bo tak bedzie ciężko udowodnić. Łatwo komuś zniszczyc życie. Baby to h..je niestety potrafią
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości