Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wrocław - dobry Adwokat poszukiwany

#11

Prawda jest taka, ze we Wrocławiu jest mnostwo adwokatów ale dobrych specjalistów niewielu. Dodatkowo w internecie trudno kogos wybrać bo opinie w internecie nie sa zbyt wiarygodne i z daleka widać że sa pisane przez znudzonych prawników
Odpowiedz
#12

OPINIE, OPINIE najlepsze opinie od znajomych chociaż i tu może być różnie. Znajomemu montowali okna i mówi super firma polecam. do mnie przyjechali i nie polecił bym wrogowi. To trzeba dobrze się zapoznać z wlasnym tematem aby dobrze wybrać adwokata tyle w temacie
Odpowiedz
#13

Opinie od znajomych tak jak w internecie mogą być różne bo ludzie nie potrafią ocenić pracy prawnika w większości przypadków. Nie znają się, nie wiedzą jakiej jakości są pisma a czasem jakiś znajomy mógł wybrać sprawę bo po prostu druga strona miała jeszcze gorszego adwokata. Tak więc tak jak w każdym przypadku jak chcesz coś dobrze wybrać to musisz mniej więcej znać się na temacie - przeczytać informacje w internecie podstawowe czym się kierować, na jakiej podstawie podjąć decyzje. Opinie w internecie mogą tylko lekko ukierunkować nie mogą jednak przesądzać o decyzji ostatecznej bo przecież nie wiesz kto pisał taką opinie. Nie znasz tych osób
Odpowiedz
#14

Osobiście nie mam zaufania do opinii z internetu
Odpowiedz
#15

Może ktoś pomoże - potrzebuje sprawdzonego adwokata od prawa karnego i nie za bardzo mogę wybrać. Tak wpisuje adwokat prawo karne Wrocław i wyświetla mi kancelarie ale nie wiem do kogo udać się bo sprawa nie jest oczywista. Ptrzeba kogoś dobrego do obrony przed prokuratorem i sądem
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości