Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zdrada i rozwód bez orzekania o winie

#1

Chce napisac pozew o rozwod bez winy choc maz ma kochanke nie chce wyciagac brudow czy mam pisac o alimentach na tym pozwie bo toczy sie sprawa w sadzie rejonowym a o rozwod bede skladac na dniach
Odpowiedz
#2

Rozwód będzie w okręgu. Alimenty w rejonie zawieszą i umorzą.. w pozwie napisz o zabezpieczenie alimentów do czasu zakończenia procesu.
Odpowiedz
#3

Ja mialam w sadzie rejonowym z tym ze pisal mi adwokat taka sama sytuacja jak i u ciebie sprawa o rozwod zabezpieczenie alimentow odrazu pisz o kontakty widzenia z dziecmi
Odpowiedz
#4

Pisz pozew o rozwód z orzekaniem o winie
Odpowiedz
#5

Z orzekaniem bedzie jej sie ciągnelo nie wiadomo ile swiadkowie dowody itd itp zaraz on zacznie zaprzeczac zeby sie bronic i bedzie wymyslal historyjki na nia ja bez orzekania o winie czekalam rok czasu na sprawe a na sprawie i tak mu wstyd zrobilam ze mnie zdradzal
Odpowiedz
#6

No tak ale i przy podziale ma większy udział i o oslimenty może go podać i najważniejsze satysfakcja jak sama nie ma nic na sumieniu co on może wywlec niech z orzekaniem robi
Odpowiedz
#7

O podzial majatku zawsze moze pozniej zlozyc i tak jest najlepiej bo szybciej sprawa sie skonczy a fakt z orzekaniem ma wieksze prawa do podzialu jesli chodzi o mieszkanie ale rowniez ma wieksze prawo bez orzekania majac dzieci mi tak sedzina powiedziala ze wieksze prawo do mieszkania ma matka z dziecmi mnie tez juz czeka ta sprawa
Odpowiedz
#8

Pisz z orzekaniem o winie. Inaczej będzie mógł podać Cię o alimenty. Wczoraj się właśnie dowiedziałam na spotkaniu o tym.
Odpowiedz
#9

Też robiłam bez orzekanie o winie żeby było szybciej ale ze były mąż się nie stawiał na kolejne rozprawy musiałam z orzekamiem o winie inaczej by to się nie skończyło

Lepiej jak będzie z orzekaniem o winie bo w razie potrzeby możesz złożyć o alimenty dla siebie oraz uchroni Cie to od ewentualnych alimentów na męża (nigdy nie wiadomo co się w życiu) .
Odpowiedz
#10

Koleżanka rozwiodła się bez orzekania o winie choć to on ją zostawił dla kochanki. Prawie 3 lata później jak jechał ze swoją kochanką na motorze wywrócił się połamał uszkodził kręgosłup i podał ją o alimenty bo był niezdolny do pracy przez długi czas. Do tej pory ona pluje sobie w twarz, że tak rozwiązała tą sprawę
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości