Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kontakty z dzieckiem matka nie wykonuje ugody

#1

Sprawa rozwodowa, zabezpieczenie kontaktów ugodą zawartą przed sądem. W ugodzie zapis że "Powódka zobowiązuje się wydać pozwanemu dzieci w miejscu ich zamieszkania w terminach wskazanych." Gdy przyjeżdżam, przyprowadzaj jedno lub dwoje dzieci. Mamy trójkę. Mówi że dzieci nie chcą. Jak mówię, że chcę z nimi porozmawiać, żeby mi wyjaśniły dlaczego nie chcą, to odmawia przyprowadzenia. Co mogę zrobić, żeby zaczęła przestrzegać ugody. Sprawa rozwodowa jest w toku, więc mogę złożyć jakieś wnioski, tylko o co. Czy jest jakaś opcja, żeby zasądzić karę finansową, za nieprzyprowadzanie dzieci na spotkania? Albo czy kurator jest w stanie coś wskórać?
Odpowiedz
#2

Jesli trwa sprawa rozwodowa to jak najbardziej wniesie to do sprawy dużo.wiec bardzo prosze zebrac jakikolwiek dowod nawet w postaci nagrania .Sad moze przy okazji to zależy od panstwa oczywiscie tez o przbadanie dzieci w RODK.jakie sa relacje miedzy rodzicami a dziecmi ,a także co może byc powodem ,ze dziecko nie chce iść do pana
Odpowiedz
#3

Zbieram nagrania. Będę wnioskował o RODK. Niemniej jednak moje relacje z dziećmi są regularnie niszczone. Matka buduje w dzieciach poczucie niebezpieczeństwa. Jak są, to dzwoni do nich i mówi przez telefon, że jakbym im zrobił krzywdę, to od razu mają jej powiedzieć. Syn mi mówi, że córki są przekonywane przez matkę, że wpycham je do auta i zabieram. Jest dodatkowo jej partner, któremu dzieci mają mówić "tato". Generalnie próbuje mnie wykasować z życia dzieci w związku z tym próbuje doprowadzić do tego, żebyśmy się nie spotykali. Mi zależy na tym, co teraz mogę zrobić, aby ukrócić jej działania. Żeby ochronić relację z dziećmi.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości