Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ADWOKAT ROZWÓD WARSZAWA KOGO POLECACIE?

#11

Wygoogluj sobie ADWOKAT ROZWÓD WARSZAWA OPINIE. Powinno być sporo wyników na ten temat. Nie można uogólniać, nie każdy kto składa wniosek z orzeczeniem o winie pała zemstą.Skąd taki wniosek?Ludzkie historie są różne,każdy ma swoje zasady życiowe i swoje argumenty,ma prawo podjąć decyzje taka jaka jemu pasuje a nie innym.
Odpowiedz
#12

Rozwód bez orzekania o winie trwa 15 min W drugiej wersji trochę dłużej no i koszty. Po co sobie wyciągać brudy nie lepiej się rozstać z kulturą.
Odpowiedz
#13

Niby adwokatów od rozwodów w Warszawie jest wielu ale tych dobrych to bo ja wiem chyba kilku tylko. Nie wszyscy umieją rozstać się z kulturą tym bardziej jak wchodzi w grę zdrada. Vzy uważasz że odejscie do kochanki to rozstanie się z kulturą?
Odpowiedz
#14

Ktoś zdradził i odszedł, podjął decyzje o rozstaniu. Przyczyną natomiast jest brak szacunku do współmałżonka. Walka o rozwód z orzekaniem o winie jest jak najbardziej uzadaniona jeszcze gdy w grę wchodzą alimenty.
Odpowiedz
#15

Uważam że zdrada jest nie na miejscu, ale skoro zdradził to niech idzie w cholerę a sprawa będzie się ciągnąć w nieskończoność, bo powie że też był zdradzany- co nie jest prawdą i świadków małowiarygodnych trzeba przedstaić itp. A sąd ma to i tak gdzieś, Szkoda zdrowia dziewczyny. Ale życzę jej jak najlepiej.
Odpowiedz
#16

nie wiem, czy piszesz na swoim przykładzie.
Ja napiszę na swoim. Sąd wysłuchał tylko 2 świadków ex i oddalił wnioski dowodowe z zeznań reszty jego świadków. Zeznania były tak mętne że sad od razu się zorientował i nie chciał słuchać więcej.Takich rozwodów jak mój są tysiace i sad nie jednego cwaniaki widział.
Odpowiedz
#17

Mój rozwód trwał 15 min bez orzekania o winie , dlatego nie chciałbym być na miejscu ludzi którzy sądzą sie latami, szkoda zdrowia i dzieci jeśli są jescze małe. A to że rozwodów jest dużo to widać gołym okiem , a jeszcze parę lat temu było tak cudownie . No cóż Rozwód to nie koniec Świata- to początek czegoś nowego . Nie prawda ?
Odpowiedz
#18

a co mają dzieci do rozwodów z orzeczeniem winy, bo nie rozumiem. Moje dzieci mają się bardzo dobrze.
Każde dziecko przeżywa rozwód rodziców bez względu na to ile trwał rozwód.
Odpowiedz
#19

To mają że kiedy myślałem o rozwodzie moja córka miała 8 lat, a ponieważ była bardzo ze mną związana nie mogłem jej tego zrobić więc poczekałem do momentu kiedy będzie pełnoletnia i wtedy podałem żonę o rozwód. Twój przypadek jest inny . Pozdrawiam .
Odpowiedz
#20

Dodam jeszcze że bywają sprawy o orzekaniu o winie które powtarzają się 17 razy .Kwestia kasy .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości