Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Odzyskanie ubezpieczenia

#1

Hej, jestem po kolizji drogowej. Upoważniałam prawnika do szkód osobistych. Kolizja była z miesiąc temu, prawnik mówi ze dopiero teraz ma notatke policyjna i będzie coś robił. I dostanę jakiekolwiek pieniądze za leczenie za miesiac (miesiac temu tez mówiła ze będą za miesiac). Mówi tez ze ciężko dostac zaliczkę na poczet leczenia. Ogolnie przy podpisaniu umowy było pieknie a teraz są problemy. Oklamala mnie już w 2 kwestiach. Dowiedziałam się w warcie ze nie ma zgłoszonej szkody osobistej a można było ja zgłosić od dnia kolizji. Wiec jak to jest ? Czy powinnam już cokolwiek dostac czy nie ? Aktualnie wydałam około 2000 tys na leczenie, muszę wyłożyć dużo na auto i mam dużo planów finansowych na ten mies w związku z przeprowadzka i założeniem działalności. A w przyszłym tyg znowu mam wizytę u lekarzy na koszt około 500 zł plus pewnie dostanę zwowu rechabilitacje droższa. Czy mogę zabrać jej upoważnienie wraz z oryginałami i sama ubiegać się o pieniądze od ubezpieczyciela oc?
Odpowiedz
#2

Może Pani,ale najpierw proszę zbierac wszystkie rachunki,faktury za leczenie. Ponieważ ubezpieczyciel dopiero po zakończeniu leczenia wypłaci srodki na podstawie faktur i rachunków. Ale zglosic szkodę na.osobie proponuję juz teraz.
Odpowiedz
#3

Jeżeli Pani po miesiącu od spotkania i podpisania umowy z prawnikiem chce już jakąkolwiek decyzję i pieniądze od ubezpieczyciela to życzę powodzenia. Wpierw się zgłasza szkodę i wnosi o jej likwidację, zazwyczaj ubezpieczyciel chce milion dodatkowych dokumentów np. właśnie notatki policyjnej, czasami wzywa na dodatkowe badania do lekarzy orzeczników, wypłaca drobny % tego o co się wnioskowało, a potem trzeba iść do sądu. I ja też uważam, że ciężko o zaliczkę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości