Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Adwokat do rozwodu

#1

Witam...poszukuje adwokata w Warszawie,ktory wszystkim by się zajął w rozsądnej cenie.

I poszukuje osób,które musiały wyprowadzić się z dziecmi do innego miasta....jak to ogarneliscie?Dzieci w przedszkolu więc zmiana...kiedy?w przerwie wakacyjnej?a praca?Tez musze z obecnej zrezygnowac...i szukać nawej w nowym miejscu co proste nie jest....jak dlugo czeka sie na zabezpieczenie alimentacyjne...ehhh nie wiem jak to wszystko ogarną
Odpowiedz
#2

(05-04-2019, )bakcyla napisał(a):  Witam...poszukuje adwokata w Warszawie,ktory wszystkim by się zajął w rozsądnej cenie.

I poszukuje osób,które musiały wyprowadzić się z dziecmi do innego miasta....jak to ogarneliscie?Dzieci w przedszkolu więc zmiana...kiedy?w przerwie wakacyjnej?a praca?Tez musze z obecnej zrezygnowac...i szukać nawej w nowym miejscu co proste nie jest....jak dlugo czeka sie na zabezpieczenie alimentacyjne...ehhh nie wiem jak to wszystko ogarną

Krzysztof Bilski to bardzo dobry prawnik specjalizujący się min. w sprawach rozwodowych czy przy podziałach majątku. Sama miałam okazję korzystać z jego usług i jestem bardzo zadowolona. To dobry adwokat działający w takich miastach jak Katowice czy Kraków http://kancelaria-prawna-gliwice.pl/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości