Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dobry adwokat rozwód Wrocław

#5

wydaje mi się, że ma... Raz po jednym z jego szantaży emocjonalnych (ściągałam go z balkonu z koleżanką, bo straszył ze skoczy jeśli nie wycofam wcześniejszego pozwu rozwodowego) zgodzil sie na wizytę u psychiatry. Dostał leki. Brał je regularnie miesiąc i w końcu zaczął zachowywać się racjonalnie. Później niestety stwierdził, że nic mu nie jest, leki odstawił, a wszystko wróciło z podwójną siłą. On potrafił przeszukiwać rzeczy nawet opiekunce naszego syna, bo myślał że znajdzie w nich jakieś informacje o mnie... Każdy mój znajomy, koleżanki, przyjaciele, rodzina są według nich psychicznie chorzy, próbował mnie wcześniej alienowac od wszystkich... Najpierw chcę formalnie dostać rozwód, sprawę o ograniczenie praw ma tak czy inaczej prowadzona z urzędu. Jeśli teraz złożę wniosek o odebranie lub ograniczenie praw, to wiem, że tak łatwo i szybko nie da mi rozwodu i po raz kolejny zamieni moje życie w piekło.

Super by było jeśli bym dostała taki namiar. Czytałam o kilku dobrych adwokatach z Wrocławia i jednej kobiecie ale nie wiem na którego się zdecydować
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Dobry adwokat rozwód Wrocław - przez Trejges - 03-17-2018,
RE: Dobry adwokat rozwód Wrocław - przez EwaCCC - 03-17-2018,
RE: Dobry adwokat rozwód Wrocław - przez Trejges - 03-17-2018,
RE: Dobry adwokat rozwód Wrocław - przez Kasiolka - 03-17-2018,
RE: Dobry adwokat rozwód Wrocław - przez Trejges - 03-17-2018,
RE: Dobry adwokat rozwód Wrocław - przez Easygats - 04-16-2018,

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości